Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Nabídka Campingové vybavení - spacáky

Přidej inzerát

Camping vybaveni logo- stany, karimatky, doplňky do kempů

- lednice, vařice, batohy

- nádoby, termosky a spousta jiného

 

ikona home inzercetlacitko vsechnotlacitko koupimtlacitko prodam
   Outlet logo stany
   Logo Outlet Spacaky
   logo batohy
   Logo doplnky
   logo nabytek
   Logo ostatni

 

TOPlist

Dekový spací pytel Ferrino LIGHTEC 1100 SQ + čelovka zdarma

ULTRALEHKÝ dekový spací pytel, do -9°C, váha 1100g. Dekový ultralehký spací pytel. Zateplovací léga zipu, anatomická zatahovací kapuca zabraňující úniku tepla. Pravý a levý zip. Možnost spojování dvou spacích pytlů.Rychlý a jednoduchý systém zapínání "ONE TOUCH" a obal s uzávěrem "ONE TOUCH".
  • Rozměry: 215x75 cm 
  • Hmotnost: 1100 g
Cena: 
1 579.- Kč

Hannah Spring - treking green - spací pytel

HANNAH SPRING - je mumiový model vhodný pro jarní a letní období. Má patku proti rozepínání jezdce zipu, zateplovací krycí légu zipu, zateplovací límec. Oceníte i možnost stahování kapuce jednou rukou, které je hmatem odlišitelné od stahování límce, poutka k zavěšení pro uskladnění a sušení

 

Cena: 
699.- Kč

Dekový spacák Outwell - Camper Lu

Dekový spacák s příjemným flanelem, klasický dekášč s příjemným flanelem uvnitř, elegantní barevný design, spací pytel lze plně rozevřít a použít jako deku, dvouvrstvá konstrukce, výplň z dutého vlákna, kompresní vak, možnost spojení více spacích pytlů stejného typu dohromady, vnitřní kapsa, opora pro hlavu, maximální výška postavy 200 cm.

Cena: 
1 590.- Kč

Spací pytel - Easy Camp Devil 200

Oblíbený spacák typu mumie který Vám poskytne  dostatek tepla, pohodlí a měkkosti. Je vhodný i pro náročnější táboření, krytá kapuce s termolímcem, dvouvrstvá konstrukce, výplň z dutého vlákna, kompresní vak součástí dodávky, vnitřní kapsa, maximální výška postavy 190 cm

Cena: 
1 049.- Kč

Spací pytel HANNAH Night - modrý

Spací pytel HANNAH Night je oblíbený letní spacák se syntetickou náplní. Tento model má dlouhý zip a patku proti rozepínání jezdce. Spacák má také zateplovací krycí légu zipu a zateplovací límec. U spacáku je možnost stahování kapuce jednou rukou, které je hmatem odlišitelné.

Cena: 
649.- Kč