TOPlist

Nabídka Outlet - Dětské

sensor728x90.jpg

Přidej inzerát

Outlet logo- značkové i neznačkové oblečení

- mikiny, trika, kalhoty

- košile, vesty, teplákové soupravy

 

ikona home inzercetlacitko vsechnotlacitko koupimtlacitko prodam
  Outlet logo dámskéOutlet logo dámské
  Logo Outlet DětskéLogo Outlet Dětské
  Logo Outlet pánskéLogo Outlet pánské
    
    
    

TOPlist

Prodám modré šaty - Pěkné

Nabízím k prodeji hezké modré šatičky. Šatičky jsou ještě po mě, ale jsou moc hezké a zachovalé. V případě zájmu přeměřím. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
10.- Kč + poštovné

Prodám soupravu - triko a kraťasy, vel. 68

Nabízím k prodeji pěknou soupravičku která se skládá z trička a kraťas, velikost je 68 cm. Soupravička je hezká akorát kraťásky jsou na zadečku umouněné viz foto. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
20.- Kč + poštovné

Prodám klučičí triko Mustang

Nabízím k prodeji klučíčí tričko s krátkým rukávem s nápisem Mustang viz foto. Velikost je uvedena size 4. V případě zájmu přeměřím. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
10.- Kč + poštovné

Prodám mikinu s dalmatiny, vel. 80

Nabízím k prodeji krásnou mikinu s kapucí a obrázkem dalmatinů ve vel. 80. Mikina je modré barvy a má jeden malý flíček, jinak je v pořádku. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
10.- Kč + poštovné

Prodám tepláčky modré barvy - levně

Nabízím k prodeji modré tepláčky, mají na sobě žmolky, ale dají se nosit a jsou teplejší. Velikost není uvedena, v případě zájmu změřím. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
5.- Kč + poštovné

Prodám 2 modré trička pro kluky

Nabízím k prodeji dvě modré trička pro kluky. Viz foto. Vrchní je velké 98-104 cm a spodní je velké 92 cm. Cena za kus 5.- Kč. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
5.- Kč + poštovné

Prodám růžové tričko s jahůdkami

Nabízím k prodeji růžové tričko s krátkým rukávem s obrázkem jahůdek pro princezny. Velikost size 3. V případě zájmu změřím. Tričko je moc pěkné. Více mého zboží pro dámy i pro děti naleznete na facebooku ve skupině "Bazárek u Myšky".

Cena: 
30.- Kč + poštovné

Prodám dětské punčocháče

Nabízím k prodeji patery punčocháče. Punčocháče jsou nošené, ale ještě poslouží. Viz foto zleva: 1. 12-18 měs. 10.- Kč, 2. délka 49 cm - 10.- Kč, 3. délka 40 cm - 10.- Kč, 4. 74-80 cm (9-12 měs.) 10.- Kč, 5. 62-68 cm - 10.- Kč, 6. délka 48 cm - 10.- Kč a punčocháče vespod 92-98 cm - 20.- Kč.

Cena: 
10.- Kč + poštovné

Stránky