Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Práce a brigády - hledám práci

Přidej inzerát

Prace, brigady logo- nabídka / poptávka brigády v kempech

- administrativní a marketingové pozice v rekreačních střediscích

- práce v penzionech (recepční, uklízečka, pokladní a jiné)

 

ikona home inzercetlacitko vsechnotlacitko koupimtlacitko prodam

 

TOPlist

Hledám práci v kempu

Hledám práci v kempu na na sezónu 2022. ŽIVOTOPIS: Jméno a Příjmení: J. Heřmánek / Datum a místo narození: Kladno / Bydliště: Kladno / Kontaktní telefon: 702 112 136 / Rodinný stav: Rozvedený / Státní příslušnost: ČR
 
VZDĚLÁNÍ :1982 – 1986

Uklízečka v kempu

Autokemp Křivonoska přijem brigádníka pro letní sezónu 2021v období červen - září na pozici uklízečka. Pro bližší informace volejte tel. č. 777 864 764, nebo napište email.

Cena: 
100.- Kč / hodina

Hledám jakoukoli manuální práci s ubytováním

Kemp,chata,zemědělská usedlost aj.HLEDÁM MANUÁLNÍ PRÁCI s ubytováním a možností týdenních výplat nebo záloh.Zednické práce,práce s křovinořezem a motor.pilou, údržbářské - zahradní - úklidové práce atd.Zvládnu jakékoliv manuální práce.Nastup možný ihned.Nabídky prosím e-mailem, děkuji.

Letní brigáda nejlépe Plzeňský kraj

Jsem studentka VŠ a scháním brigádu typu výpomoc v kuchyni, výpomoc na recepci, pokojská apod. na červnece/srpen nejlépe v Plzeňském kraji. Možnost dojíždět mám cca do 40 km od Plzně, při delších vzdálenostech nebo práci v jiném kraji by byla nutná možnost ubytování. Z předchozích let mám zkušenosti s výpomocí v kuchyni, vyskladňováním zboží, úklidem a výpomocí na dětských akcích.

Dva chlapi hledají brigádu v Brné a blízkém okolí

Dva chlapi hledají brigádu v Brně - Jsme dva, jeden zedník druhý kuchař. Hledáme brigádu s týdenním vyplácením, v Brně a blízkém okolí. Máme zkušenosti: správce a údržbář objektu, kuchařské, zahradnické, stavební, uklízení a vyklízecí, dále podlahářské, a opravné práce, (různé opravy) -  výpomocné práce dle potřeby.Ceny dohodou.

Cena: 
Dohodou

Letní brigáda - hledám

Dobrý den,
hledám brigádu na léto (cca od 19.7), nejlépe v Plzeňském kraji. Jsem 19-ti letá studentka z Plzně a z předchozích brigád mám zkušenosti s výpomocí v kuchyni, plážovém kiosku a jako servírka.
Budu ráda za každou nabídku
 

Hledám brigádu na léto 2014

Dobrý den sháním brigádu na letní prázdniny 2014. Je mi 18 let jsem studentka (chovatelské školy) , hledám jakoukoliv výpomoc v rekreačních zařízeních s ubytováním a v kempech. Pomoc v kuchyni , úklid, péče o zvířata. Děkuji s pozdravem Kateřina Vrabelová.
tel. číslo:607-146-369

Léto 2014 - hledám práci, brigádu v kempu

Dobrý den,
jmenuji se Markéta Mikulíková, je mi 21 let a sháním brigádu v kempu. Vím, že je ještě brzy, ale záleží mi, kde strávím léto 2014. Nepotřebuji práci v zahraničí, když česká příroda je také úžasná. Prosím, pokud hledáte výpomoc do kuchyně, servírku, animátora či jinou pomoc v kempu nebo na chatě, budu ráda za každou nabídku. 
Děkuji
S pozdravem