TOPlist

PRÁCE, BRIGÁDY

sensor728x90.jpg

Přidej inzerát

Prace, brigady logo- nabídka / poptávka brigády v kempech

- administrativní a marketingové pozice v rekreačních střediscích

- práce v penzionech (recepční, uklízečka, pokladní a jiné)

 

ikona home inzercetlacitko vsechnotlacitko koupimtlacitko prodam
    
    
    
    
    
    

TOPlist

Vydělávej psaním článku - dovolená, zážitky, camping, karavanismus

Rád píšeš o cestování, kempování, stanování, nebo máš spoustu zážitků z dovolené o které se chceš podělit? Tak pojď psát pro nás a vydělávej. U každého článku se zobrazují reklamy v podobě článků, za které můžeš inkasovat i ty a to ne jednorázově, ale po každé. Čím více článku napíšeš, tím víc vyděláš, je to jednoduché..

Kemp Karolina přijme brigádniky na léto 2018

Kemp Karolina přijme brigádniky na léto pro měsíce červenec - srpen 2018. Jedná se o práci v restauraci, na recepci a úklidy (práce v mladém kolektivu). Podmínkou je znalost AJ, NJ a ochota pracovat. Ubytování v kempu je zaištěno. Práce je ideální pro studenty (denní komunikace v AJ, NJ). Více informací na tel. čísle 777 296 990.

Nabídka práce Kuchař - provozní

Do rekreačního střediska na Východní Moravě přijmeme provozního –  kuchaře s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie,  možnost ubytování. Životopisy posílejte na email: info@montelope.info, informace na  tel : 00420 602 529 150

Cena: 
v textu

Kemp Karolina hledá pracovníky na léto 2017

Hledáme personál do kempu Karolina (Plzeňský kraj - obec Planá) pro období od dubna do října 2017 (na celé období). Nabízíme zajímavou práci v tichém kempu s ubytováním. Náplň práce: práce všeho druhu, zahrada, recepce, hospoda. Požadavky: Základní znalost AJ, nebo NJ, flexibilita, ochota, pracovitost.

Letní brigáda nejlépe Plzeňský kraj

Jsem studentka VŠ a scháním brigádu typu výpomoc v kuchyni, výpomoc na recepci, pokojská apod. na červnece/srpen nejlépe v Plzeňském kraji. Možnost dojíždět mám cca do 40 km od Plzně, při delších vzdálenostech nebo práci v jiném kraji by byla nutná možnost ubytování. Z předchozích let mám zkušenosti s výpomocí v kuchyni, vyskladňováním zboží, úklidem a výpomocí na dětských akcích.

Nabídka práce pro kuchaře v penzionu

Hledáme kuchaře v oboru na dobu určitou od května do září. Jedná se o práci v novém penzionu U Výra na břehu Výrovické přehrady, cca 15 km od Znojma. Ubytování zajištěno, orientační výdělek 90,- Kč / hod. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail, nebo mě kontaktujte telefonicky na čísle 777 181 363. Možnost každoroční spolupráce. P.s. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Dva chlapi hledají brigádu v Brné a blízkém okolí

Dva chlapi hledají brigádu v Brně - Jsme dva, jeden zedník druhý kuchař. Hledáme brigádu s týdenním vyplácením, v Brně a blízkém okolí. Máme zkušenosti: správce a údržbář objektu, kuchařské, zahradnické, stavební, uklízení a vyklízecí, dále podlahářské, a opravné práce, (různé opravy) -  výpomocné práce dle potřeby.Ceny dohodou.

Cena: 
Dohodou

Letní brigáda - hledám

Dobrý den,
hledám brigádu na léto (cca od 19.7), nejlépe v Plzeňském kraji. Jsem 19-ti letá studentka z Plzně a z předchozích brigád mám zkušenosti s výpomocí v kuchyni, plážovém kiosku a jako servírka.
Budu ráda za každou nabídku
 

Hledám brigádu na léto 2014

Dobrý den sháním brigádu na letní prázdniny 2014. Je mi 18 let jsem studentka (chovatelské školy) , hledám jakoukoliv výpomoc v rekreačních zařízeních s ubytováním a v kempech. Pomoc v kuchyni , úklid, péče o zvířata. Děkuji s pozdravem Kateřina Vrabelová.
tel. číslo:607-146-369

Hledám pár pro práci na horách

Hledám pár kde on, jako správce, je šikovný řemeslník - el., plyn, voda, zámečník, údržba aut, práce se dřevem, ŘP B,C, ona šikovná po obchodní, organizační a administrativní stránce a dokáže navíc vtisknout středisku ženské teplo a pohodu. Bydlení a stravování k dispozici. Trvale

Cena: 
Dohodou

Léto 2014 - hledám práci, brigádu v kempu

Dobrý den,
jmenuji se Markéta Mikulíková, je mi 21 let a sháním brigádu v kempu. Vím, že je ještě brzy, ale záleží mi, kde strávím léto 2014. Nepotřebuji práci v zahraničí, když česká příroda je také úžasná. Prosím, pokud hledáte výpomoc do kuchyně, servírku, animátora či jinou pomoc v kempu nebo na chatě, budu ráda za každou nabídku. 
Děkuji
S pozdravem

Stránky