Pensione U Smetany

 

Stato: 
Repubblica Ceca

Informazioni

Descrizione

Penzion U Smetany je situován v centru města Rychvald s velkým uzavřeným parkovištěm, koutkem pro děti, velkou zastřešenou letní terasou, pivnicí, nekuřáckou restaurací, banketkou s krbem. Naleznete zde ideální místo pro pořádání svateb, oslav i firemních večírků, ke kterým, kromě restaurace můžete využít salónek či banketku s krbem. Ubytování penzionového typu nabízíme v plně vybavených pokojích se sociálním zařízením. 5 pokojů - celková kapacita 12 míst. WiFi připojení zdarma. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckých prostorech kavárny a salónku, kde můžete využít posezení v křeslech při svíčkách a příjemné hudbě. Posezení v baru, kde je možnost si vychutnat i cigaretu. Restaurace s kapacitou 50-60 osob s tanečním parketem a prostorem pro živou hudbu. Ideální pro pořádání soukromých akcí, svateb, oslav, narozenin apod. Zastřešená letní terasa pro cca 80 osob.Pořádání letního grilování, víkendových hodů.

  •     1-lůžkový s přistýlkou a soc. zařízením
  •     3-lůžkový se soc. zařízením
  •     3-lůžkový se soc. zařízením
  •     2-lůžkový jen s umyvadlem a teplou vodou (soc. zařízení v patře)
  •     2-lůžkový jen s umyvadlem a teplou vodou (soc. zařízení v patře)

PIVNICE

Stylová pivnice vybavená  TV – pro sledování zábavných a sportovních přenosů.
Kulečník, šipky, hrací zábavní automaty.

BANKETKA S KRBEM

Banketka s krbem je volně přístupná z pivnice, lze si ji kdykoliv rezervovat pro soukromé akce a párty i při menším počtu osob.
 

Più di 300 pensioni nella regione della Moravia-Slesia puoi trovare qui.


Dati non verificati
Qui sono state aggiunte informazioni sull'alloggio in base alle informazioni ottenute da fonti disponibili pubblicamente (sito web dell'operatore) o raccomandazioni dei visitatori. Per trovare informazioni aggiornate su traffico, prezzi e altro, utilizzare il modulo di contatto.

Per i proprietari

Se hai trovato il tuo centro, cottage, campeggio, pensione o appartamento sul nostro portale, sentiti libero di contattarci per aggiornare le informazioni via e-mail: info@kempy-chaty.cz. Immettere il nome del dispositivo nell'oggetto del messaggio.


 

Campeggi economici da tutta la Repubblica Ceca. campeggio, campeggio, campeggio

Galleria
Modulo di contatto
FORM DI CONTATTO
Date del vostro soggiorno
Informazioni

Accetto di ricevere notizie

Per prevenire lo spam automatico lasciare vuoto questo campo.
Contatti

 

Per visualizzare i contatti con accedi o Registro

Recenze

Komentáře

Aggiungi un commento

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI