Penzion Hájenka

 

Stato: 
Repubblica Ceca

Informazioni

Descrizione

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho Penzionu a restaurace HÁJENKA který se nachází ve stylovém prostředí v meandrech vodní nádrže Těrlické přehrady, na hlavní trase mezi Havířovem a Českým Těšínem (9 km od Č. Těšína) Těrlická přehrada je oblíbeným místem letní rekreace s možností koupání a rybaření. Milovníci vodních sportů se mohou věnovat jachtingu, vodnímu lyžování nebo sportovnímu potápění. V okolí přehrady se nachází několik veřejných pláží, půjčovny loděk, vlek na vodní lyžování, ale také zde vede velké množství cyklostezek.

Na kole nebo autem se můžete také vydat na výlet do nedalekých Moravskoslezských Beskyd. Penzion poskytuje ubytování ve dvou dvoulůžkových a čtyřlůžkovém pokoji s masážní vanou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a televizi. Společný prostor je tvořen letní venkovní terasou s dětským travnatých hřištěm chatou a altánkem s výhledem na přehradu. Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 12 lůžek. K dispozici je vířivá vana, vlastní sprcha a WC, TV, satelit, WIFI připojení.

 

Più di 300 pensioni nella regione della Moravia-Slesia puoi trovare qui.


Dati non verificati
Qui sono state aggiunte informazioni sull'alloggio in base alle informazioni ottenute da fonti disponibili pubblicamente (sito web dell'operatore) o raccomandazioni dei visitatori. Per trovare informazioni aggiornate su traffico, prezzi e altro, utilizzare il modulo di contatto.

Per i proprietari

Se hai trovato il tuo centro, cottage, campeggio, pensione o appartamento sul nostro portale, sentiti libero di contattarci per aggiornare le informazioni via e-mail: info@kempy-chaty.cz. Immettere il nome del dispositivo nell'oggetto del messaggio.


 

Campeggi economici da tutta la Repubblica Ceca. campeggio, campeggio, campeggio

Galleria
Modulo di contatto
FORM DI CONTATTO
Date del vostro soggiorno
Informazioni

Accetto di ricevere notizie

Per prevenire lo spam automatico lasciare vuoto questo campo.
Contatti

 

Per visualizzare i contatti con accedi o Registro

Recenze

Komentáře

Aggiungi un commento

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI