Alloggio a Konečná, Repubblica Ceca

 

Stato: 
Repubblica Ceca

Informazioni

Descrizione

Ubytování Konečná - dovolená u Novomlýnské přehrady

Naše prostory k pronájmu se nachází v malebné vinařské vesnici Rakvice, poblíž Lednicko-valtického areálu a vodního díla Nové Mlýny. Ubytování je situované v centrální části obce a v samém srdci vinařských uliček  plných domácích sklípků. Kousek pod naším penzionem se nachází malý parčík s pískovištěm. 100 metrů od nás je možno navštívit pizzerii s pěkným venkovním posezením, otevřeno je i o svátcích a víkendech. Nedaleko je i malé hřiště s houpačkami a skluzavkou pro děti.

 

Alloggio in pensione

  V levé části objektu se nachází dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastní koupelnou a sociálním zařízení. Pokoj je vybaven malou kuchyňskou linkou, elektrickým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a televizorem.
   

V pravé části objektu se nachází dva čtyřlůžkové pokoje, obývací pokoj a koupelna se sociálním zařízením. Součástí obývacího pokoje je kuchyňská linka se spotřebiči (elektrický vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba), jídelní stůl, rozkládací pohovka (2 lůžka) a televizor.
   

V chodbě je umístěna šatní stěna a lednička.

Pod vámi se nachází vinný sklípek pana domácího, ve kterém vás rádi uvítáme a zdegustujeme s vámi naše vína, případně vám připravíme celovečerní posezení u skleničky a nečeho k zakousnutí.
 

 


Dati non verificati
Qui sono state aggiunte informazioni sull'alloggio in base alle informazioni ottenute da fonti disponibili pubblicamente (sito web dell'operatore) o raccomandazioni dei visitatori. Per trovare informazioni aggiornate su traffico, prezzi e altro, utilizzare il modulo di contatto.

 

 

Campeggi economici da tutta la Repubblica Ceca. campeggio, campeggio, campeggio

Galleria
Modulo di contatto
FORM DI CONTATTO
Date del vostro soggiorno
Informazioni

Accetto di ricevere notizie

Per prevenire lo spam automatico lasciare vuoto questo campo.
Contatti

 

Per visualizzare i contatti con accedi o Registro

Recenze

Komentáře

Aggiungi un commento

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI