Pensione Usedlost sotto i vigneti

 

Stato: 
Repubblica Ceca

Informazioni

Descrizione

Ubytování Hlohovec - penzion Usedlost pod vinohrady

Vítejte na prezentaci našeho rodinného penzionu „Usedlost pod vinohrady“, který je zaměřen na pobyty rodin s dětmi, vinařskou a cyklistickou turistiku a nabízí Vám nejkvalitnější ubytování v Hlohovci, malebné obci Lednicko - valtického areálu! Naším návštěvníkům nabízíme osm luxusních apartmánů a tři pokoje. Každý apartmán je uzpůsoben pro dva až čtyři hosty a sestává se z ložnice, obývacího pokoje, koupelny a kuchyně. Většina apartmánů a pokojů je vybavena vanou se sprchovou zástěnou, ostatní pokoje pak sprchovým koutem. Samozřejmostí je fén v každé koupelně. Lze si vybrat apartmány s balkonem či bez, samozřejmostí je v našem penzionu také dětská postýlka.

Všechny apartmány i pokoje jsou klimatizovány a vybaveny LCD televizory, DVD a CD přehrávači, SAT, fénem a trezorem. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu. V apartmánech je dále k dispozici lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a velká kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou. Pokoje disponují stejným vybavením jako apartmány, kromě kuchyňské linky. Jsou uzpůsobeny pro 2 - 3 hosty.

La capacità totale della pensione è di 40 letti.

Penzion je dále vybaven krytým bazénem (6x3m) s protiproudem, zimní zahradou, dětským hřištěm,  kolárnou a stylovou restaurací s kachlovými kamny, kde podáváme také několik originálních místních specialit, které neochutnáte nikde jinde, než v Hlohovci! Je zde také možnost pořádat například společné předvánoční pečení, nebo jen tak posedět u tepla a třeba zavzpomínat na dávné časy. V restauraci je také možno pořádat školení, semináře a společenské akce jako oslavy narozenin či menší svatby  (pro max. 60 lidí). K dispozici je také cykloterasa pro 40 cyklistů, posedět ale můžete i bez kola:-).

Součástí penzionu je velké parkoviště (včetně sedmi garážovaných míst) a rozsáhlá zahrada s posezením a grilem.

Náš penzion je uzpůsoben jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuální pobyty, dále agroturistiku a školící pobyty.

 

Galleria
Modulo di contatto
FORM DI CONTATTO
Date del vostro soggiorno
Informazioni

Accetto di ricevere notizie

Per prevenire lo spam automatico lasciare vuoto questo campo.
Contatti

 

Per visualizzare i contatti con accedi o Registro

Recenze

Komentáře

Aggiungi un commento

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI