Rapporto sullo stato

Questo modulo è chiuso.

Autokemp Mšeno / ostello SK Mšeno

 

Stato: 
Repubblica Ceca
Regione: 

Informazioni

Descrizione

Campeggio e campeggio SK Mšeno - Ostello La capacità dell'ostello è di 31 letti con possibilità di tre letti aggiuntivi. Nell'ingresso principale ci sono 25 posti letto in 7 camere (letto 1x2, letto 1x3, letto 5x4) Ogni camera dispone di attrezzatura di base. I servizi igienici sono in comune 2x WC, 3x doccia, 4x lavandino con acqua calda. Un frigorifero, un bollitore elettrico e un forno a microonde sono disponibili nel corridoio. L'ingresso indipendente dispone di due appartamenti 1x2 posti letto e 1x4 posti letto (c'è un letto a castello) che sono dotati di proprio bagno. attrezzature. Le camere sono dotate di frigorifero, bollitore, sveglia, televisione. C'è un forno a microonde nel corridoio comune. Ostello - car camp SK Mšeno, si trova nella zona dello stadio sportivo alla periferia della città di Mšeno verso Mladá Boleslav. Il funzionamento dell'ostello è tutto l'anno, il funzionamento del car camp è sempre dal 1.5 al 31.10. roulotte in convenzione con l'amministratore tutto l'anno.

Mšeno
První dochované písemné historické podklady o Mšeně pochází z roku 1306 . Dominantou dnešního města je kostel sv.Martina který je postaven v novogotickém stylu stejně jako radnice.  Městské koupaliště(lázně) ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2002 oslavily 70 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku (voda ze skalního pramene vás zaručeně příjemně zchladí i v tom nejparnějším létě) a občasných kulturních akcí. Mšeno je známé především tím,že je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro všechny pěší turisty ale cyklisty je Mšeno ideálním výchozím místem do okolní přírody, vzhledem k tomu že odtud vedou většinou všechny trasy , z  kokořínského dolu se musíte do Mšena vracet. Proč do Mšena....? když už pro nic jiného, tak pro celou řadu přitažlivých míst,kterých jsou místní lesy plné. Ať to jsou zvláštním,působením přírodních vlivů vzniklé,pískovcové útvary ( Obr a Žába,Pokličky,Faraon, Skalní město,Bludiště,Prolezovačky a další) nebo prameny výborné,vždy příjemně chladivé vody. I co by turista pohybující se na horském či silničním kole si přijdete na své. V prvním případě vás čeká spousta méně či více obtížných sjezdů a snad ještě větší množství dech beroucích výjezdů.

Posizione dell'ostello e della roulotte
Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi nebo Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m. Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka,Mladé Boleslavi a Dubé(přestup v Ráji). Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Informazioni sull'alloggio
Hostel Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností tří přistýlek . V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůž,1x3lůž,5x4lůž ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka(zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, radiobudíkem, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Motor Camp
Altre opzioni sono i letti 14 in roulotte fisse, che sono dotati di un frigorifero, fornello a gas e sono collegati al el. energia Con la possibilità di riscaldamento. Capacità 2x5-a tre letti, 1x 4-camera a quattro letti.

Possibilità di alloggio, sport. Ubytování je využíváno převážně pro školy v přírodě, školní výlety. Zvláště výhodné vzhledem k dostupnosti sportovišť je využíváno pro různá soustředění.
V poslední době ho využívají skupiny turistů,cykloturistů,horolezců a skupiny rodin s dětmi.včetně rodinné rekreace. V neposlední řadě je využíváno jako školící středisko pro firmy,instituce ale i organizace. Sportovní možnosti.
Kokořínsko: una regione creata per il turismo forestale e rock, il ciclismo e l'arrampicata.
Stadion SK Mšeno: 2x fotbalové hřiště,antukový kurt,ovál pro závody v ploché dráze s možností dalšího využití,krytá tribuna, depo,šatny a další travné plochy kde je možno hrát badminton,líný tenis a další hry.
Municipalità ceca di Sokol: sala Sokol - palestra, 2x campo in terra battuta 1.km.
Ristorante Golden Lion: 1x campo in terra battuta 1.km.
Scuola elementare: di fronte alla scuola un parco giochi, un campo scuola erboso con un campo asfaltato, la possibilità di utilizzare la palestra 500.m.
Film School Skalsko: Sports Hall? palestra 5.km.
Ufficio comunale: piscina estiva 1,5km
Associazione dei pescatori: pesca sugli stagni Lago 1.km.
Hucul club Laka Paradise: equitazione 5.km
Hucul klub Pagina: Passeggiate a cavallo 3.km

Galleria
listino prezzi

Contatto
Modulo di contatto
Dintorni

Consigli per i viaggi

 • Mělník Soutok dvou největších řek Labe a Vltavy, muzeum známé svou sbírkou historických kočárků, kostnice, zámek Mělník - návštěva vinných sklepů spojená s degustací vína. V září mělnické vinobraní.
 • Castello di Mladá Boleslav e museo, produzione e museo di auto Škoda
 • Collezione asiatica del castello di Liběchov di Náprstkův muzea
 • Castello di Houska Originariamente un castello gotico ricostruito in un castello rinascimentale è circondato da misteri misteriosi. In origine c'era una porta per l'inferno.
 • Hrad Kokořín Patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším památkovým objektům středních Čech
 • Castello di Bezděz Il castello reale è una delle rovine del castello più famose
 • Altro Museo di Mšeno, Monte Říp, Doksy, Lago Máchovo, Vrátenská hora (torre panoramica)

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI