Veltrusy Deer Park rimessaggio vicino a Praga

 

Stato: 
Repubblica Ceca
Regione: 

Informazioni

Descrizione

Autocamp Obora se nachází na pravém břehu Vltavy, asi 20 km severně od Prahy. Kemp leží v parku a je obklopen vzrostlými stromy. I přes to v něm najdete místa na plném slunci. Ve vąech chatách je povlečení, lednice a elektrické topení.V areálu se nachází také restaurace a kiosek. Také je k dispozici společná kuchyňka (vlastní nádobí je třeba vzít s sebou).

Nakupovat se dá v nedalekém městě Veltrusy. Je vzdáleno asi 10 min pěąky. V městě Kralupy nad Vltavou (3 km) můľete najít tenisové kurty a koupaliątě. V okolí kempu můľete poznávat řadu kulturních památek jako je zámek Veltrusy (500 m), zámek Nelahozeves (3 km) rodný dům Antonína Dvořáka, Terezín (25 km), Lidice (25 km) nebo údolí Kokořín s jeho krásným hradem (25 km).

Chceme vás upozornit, že neděláme rezervace pro stany a karavany, protože kapacita kempu vám  vždy umožní nalézt vhodné místo. Autocamp Obora nabízí také velmi příhodné spojení s hlavním městem. Těšíme se na vaěi návštěvu.

Galleria
Modulo di contatto
PRENOTAZIONE
Date del vostro soggiorno
Informazioni

Accetto di ricevere notizie

Per prevenire lo spam automatico lasciare vuoto questo campo.
CAPTCHA
Questa domanda è per verificare che tu sei un visitatore umano e non un spam.
17 + 2 =
Risolvi questo semplice esempio matematica e inserisci il risultato. Eg. per 1 + 3 inserto 4.
Contatto

 

Per visualizzare i contatti con accedi o Registro

Recenze

Komentáře

Aggiungi un commento

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI