Chata Pavel

 

Stato: 
Repubblica Ceca
Regione: 

Informazioni

Descrizione

Levné ubytování Krkonoše - Benecko s možností lyžování, snowboardingu, a horské turistiky. Chata Pavel nabízí dostupné ubytování v apartmánech, pro jednotlivce i skupiny. Ideální zimní i letní dovolená, nebo jarní prázdniny. Půjčovna lyží, snowboardů a horských kol. Krásná dovolená v Krkonoších jak pro rodiny s dětmi, skupiny tak také pro páry. Nově je zde vybudována uzamykatelná úschovna pro 15 jízdních kol. V chatě jsou k dispozici 3 apartmány s plně vybavenou kuchyní, koupelnou a toaletou. TV+Sat, internet (Wifi připojení). Parkování  je přímo u chaty zdarma, lůžkoviny a osušky jsou zahrnuty v ceně pobytu. Apartmán v přízemí má bezbariérový přístup a krbová kamna. Kapacita 4-5 lůžek, možnost přistýlky. V prvním patře jsou dva apartmány kapacitou až 4-5 lůžek, každý s plně vybavenou kuchyní a koupelnou. Chata je centrálně vytápěna a pro zpříjemnění je zde možnost přitopit si elektrickými infra panely a krbovými kamny. Dále u nás můžete využít připravené ohniště, kdy si dřevo můžete sami připravít, nebo můžete využít připravené dřevo u ohniště. V letním období u nás rostou borůvky, ostružiny, maliny, léčivé byliny a houby.

 

Další cottage e cottage nella regione di Liberec puoi trovare qui.


Dati non verificati
Qui sono state aggiunte informazioni sull'alloggio in base alle informazioni ottenute da fonti disponibili pubblicamente (sito web dell'operatore) o raccomandazioni dei visitatori. Per trovare informazioni aggiornate su traffico, prezzi e altro, utilizzare il modulo di contatto.

Per i proprietari

Se hai trovato il tuo centro, cottage, campeggio, pensione o appartamento sul nostro portale, sentiti libero di contattarci per aggiornare le informazioni via e-mail: info@kempy-chaty.cz. Immettere il nome del dispositivo nell'oggetto del messaggio.


 

Campeggi economici da tutta la Repubblica Ceca. campeggio, campeggio, campeggio

Galleria
Modulo di contatto
FORM DI CONTATTO
Date del vostro soggiorno
Informazioni

Accetto di ricevere notizie

Per prevenire lo spam automatico lasciare vuoto questo campo.
Contatto

 

Per visualizzare i contatti con accedi o Registro

Recenze

Komentáře

Aggiungi un commento

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numero di voti: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ALTRE COSE INTERESSANTI