ほん

アメリカに行く!

あなたは旅行、キャンプ、キャンプ、または共有する休暇の経験がたくさんあるのが好きですか? だから私たちのために書いて来て、お金を稼ぐ。 最大50%の広告記事のシェア。 一度ではなく繰り返して、お金を集めることもできます。 詳細情報

 

アクティビティカルチャー旅行と休日スポーツその他
イベントとミーティングPamátkyキャラバンと一緒に旅行するどこに水 - Watermen

ビデオ

エクスカーションのヒントKulturaヨーロッパの休日Rybaření

ワイナリー

山のどこに城と城宿泊施設のヒントバイキング

レストランとケータリング

子供のためPříroda

立っている

スポーツ活動

Rozhovory

 

川、湖、ダムキャンプ用品のクチコミ情報マッシュルーム楽しいとジョーク
  宿泊施設の格付け 

Zábava

  野生へのキャンプ キャラバン用機器

 

Pokud se chystáte na aktivní dovolenou na západ čech  - konkrétně do Karlovarského kraje a chcete mít kvalitní zázemí pro vaše výlety doporučuji autokemp amerika. Ten se nachází přibližně dva kilometry od Františkových Lázní a 12 kilometrů od chebu poblíž stejnojmenného rybníka Amerika. Je tedy ideálním výchozím místem pro výlety do světoznámých západočeských lázní,  nebo do nádherného historického města Cheb.Ale v okolí tohoto kempu se nachází mnoho dalších zajímavostí.

Kolem je hustá síť cyklostezek,  takže i bikeři zde najdou mnoho inspirace a nápadů na výlety.
Nedaleko se nachází například nádherně zrekonstruovaný hrad Seeberg, ve Skalné u Chebu je to zase hrad Vildštejn. V nedaleké  vsi Žírovice zase naleznete ojedinělou atrakci, kterou je tzv. motýlí dům. V něm můžete na vlastní oči sledovat v uzavřeném prostoru skleníku, mnoho druhů tropických motýlů a sledovat jejich život a fáze vývoje. A co se dá dělat pokud vás památky zrovna „neberou” ? Koupání v rybníku amerika moc nedoporučuji, protože bývá znečištěn sinicemi, ale můžete si  půjčit v blízké půjčovně lodičky. Těmi se pak dostanete poblíž takzvaného ptačího ostrova,  který je významnou rezervací chráněných druhů ptactva. Pozor - vystupovat na břeh to této rezervace ovšem není povoleno. V případě špatného počasí doporučuji v blízkých Františkových Lázních navštívit aquapark Aquaforum ve kterém najdete příjemně vnitřní bazény a ve venkovních prostorech pak několik skluzavek, bazénů a tobogán.
Samotný kemp amerika působí velice moderním dojmem, byl postaven teprve nedávno a některé části doslova voní novotou. Provozuje jej Město Františkovy Lázně a  můžete se v něm ubytovat ve svém vlastním stanu, karavanu , anebo ve třech druzích chatek.
Ty největší, nejblíže hlavní bráně mají terasu a vlastní koupelnu, menší jsou bez terasy, a nejlevnější minichatky, jsou  určeny pro nenáročné tristy. Jsou to malé „šmoulí” chatičky se dvěma palandami mezi kterými je úzká ulička. Žádné jiné další příslušenství (kromě zásuvky a světla) v nich nenajdete. Pokud si však například kola schováte před chatou nebo se domluvíte na recepci na úschově tak se sem spolehlivě vejdete.
Poblíž recepce je také příjemná restaurace, kde nabízejí několik hotových jídel a minutek. Přímo s recepcí sousedí také malý obchod s potravinami a dalšími nezbytnostmi pro návštěvníky kempu.
Personál kempu byl v době naší návštěvy velice ochotný a příjemný a nebyl problém domluvit si ani pronájem přilehlých tenisových kurtů, které jsou součástí areálu. V kempu je také několik ohnišť, klasickým problémem je však sehnat do nich dřevo.
Pokud cestujete malými dětmi, tak je jistě potěšíte návštěvou zoo parku Amerika, který těsně přiléhá k areálu kempu. Je v něm několik naučných stezek a potěší je  zejména zvířata, která zde ve výbězích chovají. Mohou  tak vidět například lamy,  mývala, sovu sněžnou, kozy a další mazlíky. Celkově je tento kemp Amerika moderní a příjemnou základnou pro aktivní turisty, kteří chtějí vyrážet na výlety v tomto nejzápadnějším cípu české republiky.A díky blízkosti hranic je výborným výchozím místem pro výlety k našim západním sousedům.

 

Komentáře

新しいコメントの追加

フィルタリングされたHTML

  • Webと電子メールアドレスは自動的にリンクに変換されます。
  • 許可されるHTMLタグ:
  • 行と段落は自動的に折り返されます。

プレーンテキスト

  • HTMLタグは使用できません。
  • Webと電子メールアドレスは自動的にリンクに変換されます。
  • 行と段落は自動的に折り返されます。
キャプチャ
この質問は、あなたが真の訪問者であり自動化されたスパムロボットではないかどうかを確認するためのものです。
7 + 11 =
この単純な数学的な例を解き、結果を挿入する。 例えば、 1 + 3については、4と入力します。


興味深い記事