チャットキャンプNew Polana

 

情報

Popis

Chatový kemp - ubytování Beskydy

NOVÁ POLANA se nachází v nejvýchodnější části České republiky v Těšínských Beskydech. Areál je situován přibližně uprostřed údolí na samotě v katastru obce Dolní Lomná. Je to romantické údolí, kterým protéká průzračně čistá voda říčky Lomné. Řadí se mezi nejkrásnější údolí Moravskoslezských Beskyd s pozoruhodností, kterou je prales Mionší, jeden z největších v České republice. Nabízíme levné ubytování v rodinných chatkách.

Ubytování Rodinné chatky

Chatky jsou vybaveny novým nábytkem, sprchovým koutem a wc. Chatky jsou jednopodlažní s přístupen i pro klienty s omezenou pohyblivostí. Po vstupu je předsíňka oddělená dveřmi, dále denní místnost vybavená kuchyňským koutem, jídelním stolem, sedačkou a konferenčním stolkem. Chatka je vybavena samostatným sociálním zařízení a sprchovým koutem. V místnosti ložnice se nacházejí čtyři lůžka s vestavěnou skříní. Další dvě lůžka mohou vzniknout roztažením sedačky v denní místnosti . V chladnějších dnech je možno v chatkách vytápět elektrickým podlahovým topením a v zimních měsících jsou zde i stylová kamna na dřevo. Do každé chatky je zaveden internet, jehož využití je bezplatné. K vybavení patří rovněž TV se satelitním vysíláním.


Kongresová turistika

Výběr vhodného místa pro konání kongresu není již až tak složitá věc. Při rozhodování o volbě vhodného místa se vychází z toho, jak je schopno zabezpečit prostory a ubytování pro účastníky. Těšínské Beskydy nejsou prozatím zažité, jako centrum velkých kongresů, neboť se zde doposud nenachází mnoho takovýchto míst.

Nově zrekonstruovaný areál NOVÁ POLANA , Vám může nabídnout dostatečné prostory s kapacitou 40 osob. Řada firem na tomto příjemném místě v údolí Lomné pořádá svá školení, semináře, firemní akce, kongresy a nejrůznější setkání.

Pokud by bylo nutné zajistíme další ubytovací kapacity ve spolupráci s dalšími ubytovacími zařízeními vzdálenými 1 000 m od našeho objektu,.

NOVÁPOLANA je prostě ideálním spojením s tím, čemu se dnes říká kongresová turistika. Uvolněné a příjemné prostředí, krásné okolí a originální restaurace, to vše dodá těmto pracovním setkáním zcela jiné dimenze. Umíme pro Vás připravit i doprovodný program. Možná právě pro Vaší firmu nebo obchodní společnost bude oblíbený Penzion NOVÁPOLANA tím správným místem pro školení.

多機能遊び場

 • Na nově postaveném multifunkčním hřišti si můžete zahrát svůj oblíbený nohejbal, tenis, badminton, fotbal, basketbal a jiné. Nachází se vedle penzionu a pro ubytované je zcela zdarma.

子供の遊び場

 • Děti si mohou zaskákat na trampolíně, šplhat na průlezkách, hrát si na pískovišti, běhat, zadovádět a na hřišti zasportovat.

リラクゼーションゾーン

 • Je travnatá plocha za chatkami, odkud je úžasný pohled na údolí. Zde si můžete opéct či ugrilovat nějakou dobrotu, využít prostor pro relaxaci, zábavu a aktivity.

Restaurace

 • Stylová restaurace Nové Polany Vám připraví co Vám na očích uvidí. :) Prostory restaurace si často pronajímají klienti pro své oslavy a rauty. Kuchyně se postará i o náročnější klientelu.

 


Tipy na chatové osady - Beskydy


 

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
Ceník
Chatka 4+2 bez snídaně 1 800,- Kč/ noc  
年金:    
2ベッドルーム      690,- Kč/os. / noc  
4ベッドルーム      640,- Kč/os. / noc  
3から12までの子供たち     450,- Kč/os. /noc  
3年の子供たち フリー  
エキストラベッド      450,- Kč/ noc         
アパート     2 400,- Kč/2 os./ noc  
プライベートスパ 3 500,- Kč/ noc       
     
Celková kapacita střediska je 66 osob    
     
朝食 100、 - CZK  
ハーフボード 230、 - CZK  
フルボード 350、 - CZK  
     
     
V ceně ubytování je zahrnuto :    
朝食    
Parkování    
Wi-Fi接続    
多機能遊び場    
Využívání multifunkční místnosti    
子供の遊び場    
Herní zóna    
Zapůjčení dataprojektoru a promítacího plátna    
無線LAN    
Kabelová televize pouze v chatkách    
Sportovní náčiní (volejbalový, basketbalový a fotbalový balón)    
Cena nezahrnuje: rekreační poplatky 12,- Kč /os. /den  
Příplatek: 1 lůžkový pokoj: 300、 - CZK /夜  
Poplatek za ubytování s domácími mazlíčky 150,- /den

 

現在の価格を見つけるには、Kontaktní計算方法"

 

コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

Turistika - outdoor

 • Poznávejte Těšínské Beskydy a vyberte si turistickou trasu jejíž výchozí místo je z areálu našeho penzionu NOVÁ POLANA.
 • Nová Polana-chata Kozubová- chata Slavíč- Malý Polom-Muřinkový vrch-Velký Polom- rozhledna Tetřev-areál Matice Slezské- Dolní Lomná centrum- Nová Polana délka 31 km čas 8 hod.

Kongresová turistika

Nově zrekonstruovaný penzion NOVÁ POLANA disponuje prostory s kapacitou 66 osob. Je ideálním místem pro to, čemu se dnes říká kongresová turistika.  Pro firmy představuje ideální místo pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí, kongresů a nejrůznějších setkání. Uvolněné a příjemné prostředí, krásné okolí a originální restaurace, to vše dodá těmto pracovním setkáním zcela jiné dimenze. Váš pobyt dokážeme zpříjemnit rovněž doprovodným programem. Možná právě pro Vaši firmu nebo obchodní společnost bude oblíbený Penzion NOVÁ POLANA tím správným místem.

Co musíte navštívit

 • Naučná stezka Mionší - Dolní Lomná
 • * Turistické trasy
 • * Příjezdové a odjezdové místo : zastávka linkou do Horní Lomné – Matyščina louka
 • * Výchozí bod : parkoviště u silnice do Horní Lomné
 • * Možnost parkování : parkoviště v bezprostřední blízkosti vstupu k naučné stezce
 • * Rozvrh vzdáleností : 3 – 4 hodiny
 • * Výškový rozdíl : 300 metrů
 • * Náročnost : středně náročná trasa
 • * Možnosti občerstvení : není

V minulosti bylo možné navštívit prales Mionší s průvodcem po zřízené naučné stezce. Těmito návštěvami však prales značně utrpěl, a tak od 1. ledna 1989 byla tato stezka z důvodu zachování nerušeného přírodního prostředí pro rozmnožování a úkryt řady vzácných druhů živočichů pro veřejnost uzavřena. V roce 2005 zřídila Správa CHKO Beskydy novou okružní naučnou stezku (NS Mionší) s celkovou délkou 7km a převýšením 330m.

Rozhledny na Kozubové kaple svaté Anny

Rozhledna na Kozubové, která je součástí kaple sv. Anny se nachází v lokalitě vrch Kozubová, v nadmořské výšce 982m. Byla postavena z godulského pískovce v letech 1936-1937 z iniciativy faráře Ploszka z Hnojníka. V červenci, kolem svátku sv. Anny se zde konají pravidelné poutě. Výhled je možný severním a východním směrem na česko-slovensko-polské pohraničí.

Rozhledna Tetřev - Dolní Lomná

* Výchozí bod : žel.stanice Mosty u Jablunkova

* Možnost parkování : parkování u Kamenné chaty

* Rozvrh vzdáleností : 5km, 1h 20min pěšky

* Výškový rozdíl : 944m n. m.

* Náročnost : lehká

* Možnosti občerstvení : Kamenná chata

* Rozhledna je pro návštěvníky dostupná zdarma 12 měsíců v roce, a to:

* letní sezóna: od 8 do 21 hodin

* zimní sezóna: od 10 do 15.30 hodin

Otevírací doba může být omezena s ohledem na viditelnost okolí z rozhledny. Rozhledna mimo otevírací dobu nebo v případech početných návštěv (např. školní výlety apod.) bude dostupná také po telefonické či on-line objednávce.

Rozhlednu Tetřev nalezneme nedaleko Kamenné chaty v severovýchodní části Beskyd (obec Dolní Lomná, oblast Velkého Polomu). Své jméno získala podle bývalého horského hotelu Tetřev, který stával v sousedství dnešní Kamenné chaty.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの