ペンションポッドプラデデム

 

国: 
チェコ

情報

Popis

Penzion "Pod Pradědem" je klasická, zděná budova s velmi pěknou zahrádkou. Pokoje byly nově upraveny, zvětšeny a vybaveny o nová sociální zázemí. Poloha penzionu je vhodně situována v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru lázně Karlova Studánka nebo Jeseník (23 km). Kapacita penzionu je 18 lůžek. 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje, z toho s možností přistýlky. Hostinské pokoje jsou umístěny v prvním a druhém patře, kde je i společenská místnost s televizí a satelitem. Lyže, případně sáně je možno uschovat v přízemí, v uzamčeném prostoru. Sociální zařízení je řešeno buď vanami nebo sprchovými kabinami a to buď samostatně nebo jsou společná pro 2 pokoje. Další WC jsou umístěny v mezipatrech (zvlášť muži a ženy). Vybavení pokojů je na standardní úrovni v určitých pokojích i s TV. Hosté mohou využít jak polopenze, tak plné penze, která zvýhodňuje děti od 3 do 10-ti let věku.

 

300以上 モラビア・シレジア地方のゲストハウス あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

Možnosti rekreace | Rekreace Jeseníky | Dovolená Jeseníky

Samotné městečko Vrbno pod Pradědem leží na úpatí Jeseníků v krásném lesnatém údolí, bohatém na květenu i zvěř, včetně lesních plodů a hub. Údolí je soutokem říček Opavic v jedinou řeku Opavu.

所定の位置に jsou dva osvětlené lyžařské vleky i několik menších, kratších lyžařských sjezdovek. V případě nepříznivého počasí je možno lyžovat cca do 15. května na nejvyšší hoře Jeseníků - Praděd s nadmořskou výškou 1 492 m. Sníh se zde zdrží sice ještě podstatně déle, ale po tomto termínu se sjezdovky již neudržují (květen - červen). Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school.

夏に je ve Vrbně otevřené koupaliště s ohřívanou vodou a sauna, která je umístěna vedle koupaliště.
アドレナリンパークJeseniky - 高ロープ、ペイントボール、乗馬、巨大なスイング、自転車ツアー、カヌー、自転車やカヌー、4kolkyオフと全体の家族のためにもっと...アドベンチャー!

Nedaleko Vrbna pod Pradědem jsou pěkná, zajímavá města - Krnov (cca 33 km), Opava (cca 55 km), Bruntál i Rýmařov (cca 26 km).

Nově byl otevřen hraniční přechod do Polska a to ve Zlatých Horách cca 23 km (i zde s možností koupání) a tím návštěvy nedalekých polských měst Glucholazy (cca 25 km), Nysa nebo Otmuchovských jezer (s možností rybolovu štik).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの