レクリエーションセンターとキャンプSepetná

 

情報

Popis

レクリエーションセンターとキャンプSepetná

Relaxcentrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Sepetná. S hotelem jej spojuje koridor, ubytovaní hosté v hotelu Sepetná se tak k jeho atrakcím dostanou "suchou nohou". Ubytování v srdci Moravskoslezských Beskyd. Rekreační centrum Sepetná tvoří Horský hotel Sepetná s bungalovy a Penzion Sluníčko s depandancí Měsíček. Společnou budovou pro všechny objekty je Relaxcentrum Sepetná s bazénem a dalšími službami. Bungalovy se nachází cca 100 m nad hotelem Sepetná a nabízí hluboký výhled do údolí řeky Ostravice. Chata Měsíček na Ostravici nabízí ubytování až pro 12 osob ve dvou samostatných apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV, wifi internetem a dalšími službami.

 

ご宿泊

Klasické pokoje

 • Hotel nabízí 34 útulných 2 lůžkových pokojů
 • Standardně jsou vybaveny trezorem, minibarem, telefónem, LCD TV, fénem a Wi-Fi připojením
 • Pokoje orientované do údolí nabízí krásný výhled
 • Možnost využití přístýlky

客室ラックス

 • Hotel disponuje 7 podkrovními pokoji Lux
 • Pokoje Lux jsou navíc vybaveny prostornou koupelnou s vířivou vanou
 • Atmosféru podkroví dokresluje trámoví a vůně dřeva

アパート

 • V hotelu se nachází 5 apartmánů různého stylu
 • Apartmá nabízí větší prostor a komfort
 • Nabízíme tato apartmá: selské, rodinné, bezbariérové,...

 

バンガロー

Bungalovy Sepetná nabízejí komfortní ubytování, prostor, soukromí a nádherný výhled do údolí řeky Ostravice. Bungalovy jsou ideálem zejména pro rodiny s dětmi. Nachází se cca 80 m nad hotelem Sepetná.

 

Služby pro ubytované

Krytý bazén pro ubytované hosty zdarma.

Zahrnuty jsou i atrakce jako
whirlpool, parní lážeň a další.

Snídaně jsou pro ubytované zahrnuty v ceně formou švédských
stolů.

Polopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, přílohy, salátů a desertových
variací.

 

Relaxcentrum na Sepetně

Relaxcentrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Sepetná. S hotelem jej spojuje koridor, ubytovaní hosté se k jeho atrakcím dostanou "suchou nohou". Od července 2012 se hosté a návštěvníci zvenku mohou těšit na krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu, perličkové koupele, masáže, solárium, bowling, tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů a na krytý tobogán!

美食

Na hosty hotelu a bungalovů Sepetná čeká v přízemí hotelu útulná restaurace Valašká koliba. Zde probíhají denně snídaně formou švédského stolu a večere teplým bufetem. Po celý den si hosté mohou objednávat způsobem ala carte.


Chata Měsíček

Chata Měsíček na Ostravici nabízí ubytování až pro 12 osob ve dvou samostatných apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV, wifi internetem a dalšími službami.

V malém apartmá najdete ložnici, obývací pokoj a koupelnu s WC. Po rozložení přistýlek je apartmá až pro 4人 (manželská postel + 2 přistýlky). 素晴らしい スイート disponuje ložnicí, velkým obývacím pokojem s krbem, dětským pokojem a sociálním zařízením. V případě obsazení všech lůžek je kapacita až 8の位置 (manželská postel + 6 přistýlek).

Stravovat se můžete v sousedním penzionu Sluníčko.

 

PenzionSluníčko

Penzion Sluníčko *** nabízí díky své poloze, na úpatí Lysé hory, překrásný výhled na Smrk - druhou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, na masiv Ondřejníku a také do údolí Ostravice, řeky protínající Beskydy. Penzion prošel v roce 2010 rekonstrukcí a nabízí ubytování na horách vhodné pro různé kategorie návštěvníků Beskyd. Parkoviště se nalézá přímo u penzionu Sluníčko a dojedete na něj po asfaltové silnici.

Součástí areálu penzionu je koupaliště Sluníčko s tobogány, hřiště na míčové hry, horolezecká stěna,  pískoviště i kolotoč. Svým vybavením je penzion ideálem pro rodinnou dovolenou, ale je vhodný i pro pořádání školení, porad, rodinných oslav a svateb. Penzion je spolu s Horským hotelem Sepetná a bungalovy Sepetná součástí Rekreačního centra Sepetná v Beskydech.

 

Tipy  na další rekreační střediska v oblasti Beskydy

 

ギャラリー
Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
キャプチャ
この質問は、あなたが真の訪問者であり自動化されたスパムロボットではないかどうかを確認するためのものです。
1 + 1 =
この単純な数学的な例を解き、結果を挿入する。 例えば、 1 + 3については、4と入力します。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

Turistika v Beskydech

Moravskoslezské Beskydy jsou turistickým rájem. Nejdete zde mnoho atraktivních cílů, které jsou dosažitelné pěšky, na kolech i jinými prostředky. Rekreační centrum Sepetná poskytuje ve svých ubytovacích objektech několik různých typů ubytování od hotelu, přes penzion a bungalovy, s přáním uspokojit co nejširší okruh turistů toužících poznat Moravskoslezské Beskydy. Navíc Vám nabízíme služby Relaxcentra s bazénem a dalšími atrakcemi, které Vám pomůže nabrat síly k dalšímu poznávání Beskyd.

 

ハイキング

Rekreační centrum Sepetná je výchozím bodem na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, リサホラ vysokou 1 324 m n. m. Ze Sepetné je dosažitelná po několika turistických značkách - červené a modré. Zajímavá je také značka žlutá, která vede od nedaleké přehrady Šance. Doporučujeme jít zpět jinou cestou než na vrchol. Každá turistická trasa má své kouzlo a bylo by škoda o ně přijít.

 

Turistika na kolech

Nejvyhledávanějšími cyklistickými turistickými cíli jsou Lysá hora, přehrada Šance, Gruň, Bílý Kříž, Pustevny nebo třeba Hukvaldy či Štramberk. Z RC Sepetná a Ostravice vede podél břehu stejnojmenné řeky turistická cyklostezka až do Ostravy. Pro ty turisty, kteří si s sebou kolo nechtějí vozit, máme dobrou zprávu: můžete si kolo půjčit přímo v RC Sepetná.

 

Turistika na Segway

Od roku 2012 Vám RC Sepetná nabídne jedinečnou možnost poznat Beskydy nově. Turistika v Beskydech dostává nový rozměr. Můžete využít vozítek Segwey, které vás pohodlně a bez námahy dovezou k Vašim turistickým cílům. Kdo to nevyzkoušel, neuvěří a kdo to vyzkoušel, nechtěl přestat. Stačí si zapůjčit vozítka, zvolit turistickou trať a pak se jen nechat unášet  a poznávat Beskydy na Segweyích.

 

Turistika na elektrickém vozítku

Další novinka, kterou chystáme pro rok 2012, je určena hlavně pro turisty, kteří neztratili touhu poznávat Beskydy, ale kterým už nohy neslouží tak dobře. Můžeme Vás našim elektrickým vozítkem dovézt na místa, kde byste se jinak nedostali.

    
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの