Cottage Pod Kloboukem

 

国: 
チェコ
エリア: 

情報

Popis
Chata „POD KLOBOUKEM“ se nachází přímo ve známém lyžařském a rekreačním středisku KARLOV POD PRADĚDEM a je z obou stran obklopena upravovanými lyžařskými sjezdovkami,     z nichž některé jsou vybaveny i sedačkovou lanovkou . Kousek nad chatou je rozcestník upravovaných běžeckých tratí. Chata je obklopena krásnou přírodou a s přilehlých pozemků je krásný rozhled do okolí. Je vhodná k využívání v zimních měsících k pobytu spojeným s lyžováním, ale i v letních měsících pro cykloturistiku, turistiku, houbaření, nebo jen relax v přírodě. U chaty je venkovní posezení s houpačkami a prolézačkami.
 
Chata má kapacitu cca 45 lůžek, některé pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, je zde společenská místnost, a zásobený bar.
Poskytujeme i celodenní stravování dle potřeby.
 
Středisko je vhodné i na různé akce, srazy, firemní setkání, oslavy, svatby v přírodě, grilování, soustředění, školy v přírodě nebo jen strávení volného času s kamarády nebo rodinou. Pobyt v našem areálu se vyznačuje rodinnou a přátelskou atmosférou.
 
ギャラリー
Ceník
コンタクト

Adresa: Karlov pod Pradědem č. p. 54 793 36 Malá Morávka

電話: +420 604 331 779

ウェブ: www.bombadovolena.cz/pod-kloboukem

 

 

 

Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの