ベスキディのマサリクコテージ

 

情報

Popis

Masarykovu chatu najdete přibližně 1,5 km daleko od rozcestí na Bumbálce, které se nachází v Beskydech na pomezí České a Slovenské republiky. Chata nabízí ubytovací kapacitu 29 lůžek v pěti čtyřlůžkových a třech třílůžkových pokojích, ve všech pokojích je umyvadlo pro malou hygienu. Koupelny a WC jsou společné na patře, samozřejmostí je oddělenost pánských a dámských. Z bezpečnostních důvodů je zákazáno používání varných konvic, var. spotřebičů apod. WIFI připojení k internetu zdarma. V celé chatě se nekouří. Restaurace nabízí stálé menu doplňované o denní nabídku. Ve výčepu je dostatek alko i nealko nápojů. V restauraci se nekouří a je možno platit kartou. V létě za hezkého počasí můžete využít naší terasy. Chata je 900 metrů nad mořem a může se stát, že aktuální počasí nepřeje výletům a ostatním venkovním aktivitám. Nebo v zimě je venku tak nevlídno, že je lépe nechat lyže v lyžárně. Můžete využít dětského koutku pro Vaše nejmenší vybaveného odpovídajícími hračkami s nádherným výhledem a při nenápadném hlídaní si v klidu číst Vaši oblíbenou knihu, nebo knihu zapůjčenou z naší knihovny. Knihovna je v Hodovně v přízemí a je vybavena různými tituly věnovanými našimi donátory.

 

Dále v Hodovně najdete nejen plně vybavený výčep, ale i stůl na stolní tenis s deseti pálkami a míčky. Můžete hrát ping pong ve dvou, ve čtyřech, nebo celá parta oblíbený kolotoč. Při hře si můžete vybírat knihu v knihovně vedle stolu pro klidnější část dne. Také si můžete zahrát elektronické šipky, rádi Vám připravíme turnaj a zorganizujeme soutěžní den pro celou skupinu.

Také se dá jen tak posadit kolem stolu a hrát některou z stolních her ať už to bude tradiční Člověče nezlob se!, nebo jiné deskové hry, které potrápí Vaše mozkové závity jako je například Česko, Evropa. U stolu si také můžete zahrát karty, máme pro Vás připraveny několik druhů hracích karet.

Pro pohodově strávený čas doporučujeme se dívat na některý z filmů pro děti i dospělé z naší nabídky, nebo jen tak na Vámi vybraný pořad v televizi.

Pokud se rozhodnete udělat něco pro Vaše zdraví, můžete využít naše naši rodinnou saunu (proklik na část s popisem sauny), klasickou, nebo infra. Pro celodenní činnost doporučujeme vyzkoušet si uvařit vlastní pivo.

Knihovna

V naší knihovně si můžete zapůjčit knihy všech žánrů, od těch pro nejmenší až po různé encyklopedie. Knihovnu jsme pro Vás připravili za účelem Vašeho pobavení a povzbuzení v pochmurném počasí, ale i pro vychutnání si slunečného dne na terase s knihou a sklenicí lahodného zlatavého moku.
Děkujeme našim dárcům.

卓球

V hezkém počasí si můžete procvičit svou mušku a reakce při stolním tenise. K zapůjčení je k dispozici 10 pálek, můžete si tedy zahrát i všemi generacemi oblíbený "kolotoč". Pro ubytované je stolní tenis k dispozici zdarma.

矢印

Ani u nás nemůže chybět oblíbená hospodská hra Šipky. Pro všechny naše hosty je zapůjčení zdarma.

Stolní a deskové hry, karty

Našim hostům zapůjčíme deskové, stolní i karetní hry. Můžete si vybrat z mnoha zábavných her jako jsou například: Český film, Poker, Člověče nezlob se, Česko otázky a odpovědi... a mnoho dalších.
 


自然の中の学校

Využijte naši učebnu!

Z naší úchvatné hodovny pro Vás můžeme vytvořit hernu, klubovnu nebo učebnu. Vytvoříme pro Vás místnost vhodnou na výuku dětí prvního stupně až po vysokoškolské studenty. V učebně máte k dispozici promítací plátno i projektor, širokoúhlou televizi a v neposlední řadě flipchartovou tabuli. Naše chata je vhodná pro školy v přírodě, jelikož se nachází na strategickém místě, ze kterého se dá vyjít všemi směry do zajímavých zákoutí Beskyd, viz.Turistika. Studentům prospěje pobyt na čerstvém vzduchu v létě i v zimě, kdy se pobyt dá pojmout jako Lyžařský výcvik. V okolí naleznete mnoho skiareálů.

 

Další モラビアシレジア地域のコテージやシャレー あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの