Pension Rohac - パヴロフ

 

情報

Popis

Penzion Roháč se nachází v obci Pavlov, která leží ve významné turistické oblasti České republiky, v severní části Českomoravské vrchoviny. V blízkosti se nachází jeden z četných vysočinských hřebenů, a sice Chroustovské hory s několika vrcholy - Dědkova hora, Kyjov, Havlena, s výškou na hranici 700 m. n. m. Jedná se o 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, jsou v klidném prostředí malé vesničky s velkou zahradou a nádhernými výhledy do okolí. K dispozici Vám je rozlehlá zahrada s venkovním posezením na terase, ohništěm. Penzion má vlastní parkoviště a je zde možnost úschovy kol. Součástí penzionu je i kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost s krbem, je zde možnost dalších služeb dle přání klienta, například jízda na koni, nordic walking-zapůjčení holí, šipek, badmintonových pálek, petanqe, pronájem tenisového kurtu, po domluvě s majitelem možnost navštívit Solnou jeskyni v Radostně nad Oslavou ( vzdálenost 3 km). V blízkosti (cca 100 metrů) se nachází přírodní koupaliště. V obci Netín vzdálené cca 5 km se nachází vyhlášená bio farma Němcových, zde možnost zakoupení výrobků. Celková kapacita penzionu je 10 lůžek, s možností 2 přistýlek v 5 pokojích.

冬に mohou milovníci zimních sportů navštívit nedaleké sjezdovky s lanovkou například Dědkova Hora a Hanusův Kopec nebo využít běžeckých tratí jako je Koukalův okruh v okolí Žďáru nad Sázavou.

250以上 地域Vysočinaの年金 あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの