コテージUZtracenéhoKocoura

 

国: 
チェコ
エリア: 

情報

Popis

K pronájmu jsou určeny dva samostatné apartmány (mono a bilo) v podkroví a společné prostory v rekonstruované části chalupy s vlastním vchodem. Každý apartmán je určen pro 4 osoby s další možností využití přistýlky. Apartmány se skládají z kuchyňské a obývací části, spacího patra, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC. Jsou vybaveny novým, moderním nábytkem . V přízemí je společenská  místnost s kachlovými kamny a kulečníkem, a sauna. K dispozici je samostatný prostor pro kola, lyže a další sportovní vybavení. Druhá samostatná část chalupy je trvale obydlena majiteli.

U chalupy je místo pro grilování, krytá pergola, pískoviště, velký prostor pro hry dětí, koupací jezírko, tenisový a volejbalový kurt.

Stravování
K dispozici je moderně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem, sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, nerezovým nádobím a jídelním servisem. V obci vzdálené cca 200 m jsou 2 restaurace a 2 obchody.

Realizace pobytů
Pobyty se realizují v týdenních turnusech od soboty do soboty. Hosté přijíždí v sobotu mezi 15. a 19. hod. a odjíždí v sobotu do 9. hod. Individuálně lze domluvit i kratší pobyty, zejména víkendové (minimálně 2 noci - od pátku do neděle).

Hosty s domácími zvířaty nemůžeme přijmout.

Po příjezdu pronajimatel předá hostům objekt do užívání. Hosté při příjezdu uhradí ubytovateli doplatek ceny pobytu, rekreační poplatek a kauci (viz. Ceník) V den skončení pobytu pronajimatel převezme v dohodnutou dobu od hostů rekreační objekt a vyúčtuje spotřebovanou elektrickou energii v sauně a vrátí složenou kauci. Způsobí-li hosté poškození na zařízení rekreačního objektu, jsou povinni škodu uhradit na místě, případně její hodnotu ubytovatel odečte z kauce.

追加情報
• Parkování (více aut) na pozemku majitele.
• Příjezd za zhoršených podmínek v zimě dle možností.
• Způsob vytápění v zimním období - ústřední topení plynové.
• Wi-Fi

 

250以上 地域Vysočinaの年金 あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの