ChatováosadaとキャンプUTobogánu

 

国: 
チェコ

情報

Popis

Chaty jsou nedaleko hlavní vranovské pláže, doslova s výhledem na tobogán. Odtud i jméno chatové osady - od pláže vzdálené cca 50 m, stejně tak od zmíněné vodní atrakce - tobogánu.

Toto místo je ideální pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro něž je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Chatky jsou vhodné pro individuální rodinou rekreaci, školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí.

Chaty jsou situovány přímo v areálu kempu vranovské pláže. Celý areál kempu nabízí spoustu volnočasových aktivit. K dispozici celkem 14 chat – 2lůžkové a 4lůžkové. Parkování automobilů je za poplatek v blízkosti chatové osady. K parkovišti dojedete dle jasně viditelné navigace.

コテージ設備:
  • Chaty jsou 2–4lůžkové - zásuvka 220V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička, WC a sprchy jsou společné v areálu.

Dovolenou si můžete zpříjemnit společenskými hrami nebo sportem. Na recepci si můžete zapůjčit jak sportovní potřeby (stolní tenis, volejbalový + nohejbalový míč + síť, ruské kuželky), tak i hry. Zakoupíte zde denní tisk, časopisy, pohlednice i upomínkové předměty. Chatová osada má vlastní otevřené ohniště, ruské kuželky a posezení před chatkami.

Díky této výhodné poloze to je k vodě asi 100 m. Voda zde po celou sezonu zůstává naprosto čistá a bez sinic. Pláž je zde jak travnatá, tak písčitá a vždy perfektně udržovaná. Na pláži samozřejmě najdete další možnosti využití volného času - např. půjčovnu loděk, šlapadel, tobogán, hřiště na volejbal, nohejbal zdarma, dětské hřiště. V nedaleké vojenské zotavovně můžete využít saunu, vířivku, masáže, zahrát si squash, tenis nebo minigolf.

Pokud Vás již omrzí veškeré sportování a koupání, nebo prostě dostanete na něco chuť, tak přímo na pláži naleznete řadu příjemných hospůdek, kde večer hraje živá hudba, dále bistra, restaurace, cukrárny, obchody s potravinami, stánky vždy s čerstvou zeleninou a ovocem, pečivem, stánek s drogerií, prodej novin a časopisů, tabákových výrobků atd. Pro další zpříjemnění pobytu je tu vyhlídkový vláček, který Vás odveze skoro od chaty do Vranova, třeba až ke státnímu zámku Vranov nad Dyjí. Lodní doprava, která zajišťuje jak pravidelné okružní jízdy až na Bítov, tak soukromé vyhlídkové plavby. O víkendech se na pláži pořádají různé kulturní akce, např. letní kino, výlov sektu, závody dračích lodí, vranovské volejbalové léto, atd.

 
Tipy na další chatové osady na Jižní Moravě
 
ギャラリー
Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
キャプチャ
この質問は、あなたが真の訪問者であり自動化されたスパムロボットではないかどうかを確認するためのものです。
10 + 2 =
この単純な数学的な例を解き、結果を挿入する。 例えば、 1 + 3については、4と入力します。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

レビュー

Obrázek uživatele Petr Lidarik
Petr Lidarik (未登録) 2。 7月2013 - 10:36
投票数:898
Dobry den, chtel bych se informovat na moznost rezervace dvou ctyrluzkovych chatek + jedne dvouluzkove chatky na termin 3,7,2013 az 5,7,2013. Take prosim o sdeleni ceny za tyto chatky. Predem dekuji, Lidarik
評価: 
0
投票はまだありません
Obrázek uživatele Romana Benešová
Romana Benešová (未登録) 22。 June 2013 - 15:41
投票数:1044
Dobrý den,chtěla bych se zeptat kolik stojí 4 lůžková chata..Děkuji
評価: 
0
投票はまだありません

レビューを追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの