宿泊施設ナコペチュク

 

国: 
チェコ

情報

Popis

Nabízíme Vám ubytování ve dvou objektech v okrajové čtvrti města Třeboň. Oba objekty jsou vhodné pro rodinné ubytování. Ubytování v Třeboni v centru Třeboňska nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit sportovního i společenského rázu. Pokud hledáte kvalitní a levné ubytováni v Třeboni, pak právě naše objekty jsou Vám plně k dispozici. Pohodlné a prostorné ubytování v Třeboni se sprchou a WC v každému pokoji. Kuchyňský kout s praktickým vybavením. Parkování aut v uzamčené zahradě přímo u penzionu. Postaráme se také o Vaše kola a poskytneme úschovnu kol přímo u objektu ubytování. Pro venkovní posezení je k dispozici vyhrazená část zahrady - cca 100m2 - se zahradním nábytkem nebo část zahrady před penzionem s pergolou a krbem.

 

Ubytování objekt I

Jedná se o dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky v prvním patře rodinného domu se samostatným vchodem, každý pokoj má vlastní sprchu a WC. V přízemí společný kuchyňský kout s chladničkou a základním vybavením.

Dále prostorný suterénní třílůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastním WC, sprchou a vybavenou kompaktní kuchyňkou.

V rámci tohoto ubytování umožňujeme parkování osobních automobilů v zahradě domu a úschovu jízdních kol. K příjemnému posezení Vám bude k dispozici vyhrazená část zahrady před penzionem s pergolou a krbem.

Ubytování objekt II

Sezónní ubytování - čtyři lůžka (možná přistýlka)

Jedná se o celodřevěný, tepelně izolovaný objekt v zahradě rodinného domu.

Toto ubytování nabízí místnost o ploše 20m2 se čtyřmi lůžky s možností dětské přistýlky, kuchyňský kout s chladničkou, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, topinkovačem a základním vybavením. V předsíni o ploše 7m2 je sociální zařízení. Je možné využít elektrické přímotopy.
Samozřejmostí je parkování auta u objektu. Během pobytu Vám také uložíme Vaše kola ve vlastní kolárně u chaty. K příjemnému posezení Vám bude k dispozici vyhrazená část zahrady - cca 100m2 - se zahradním nábytkem.

 


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの