ステータスレポート

このフォームは閉じられています。

ペンションウレサ-チェスケブデヨヴィツェ

 

国: 
チェコ
エリア: 

情報

Popis

Penzion U Lesa - ubytování na Zavadilce v Českých Budějovicích

Penzion se nachází v klidné části města České Budějovice na Zavadilce. Svým hostům nabízí ubytování v apartnánech nebo dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, mezonetový apartmán s kuchyní pro 4 osoby a klasický apartmán pro 5-10 osob si oblíbíte i vy. V přízemí se nachází garsoniera pro dvě osoby s přímým vstupem do zahrady, kuchyňskou linkou a vlastní koupelnou s vanou. Rezervujte si ubytování v Českých Budějovicích za skvělou cenu.

 

宿泊施設の説明

Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 13 lůžek a 14 přistýlek, ve 3 apartmánech a 3 dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. V apartmánech jsou sprchové kouty, vlastní sociální zařízení i kuchyně. Wellness studio (masér, vířivka, infrasauna, biolampa. Parkování před domem zdarma.

 

Wellness přímo v penzionu

Využijte služeb certifikovaného maséra. Příjemně uvolnit se můžete v infrasauně, doporučujeme také vyzkoušet naši specialitu – mechanickou postel Mad Diamond, která vám pomocí pohyblivých nahřátých kamenů (jadeit) jemně porovná páteř a zharmonizuje vnitřní orgány. Světelná terapie (lékařským přístrojem Zepter) dokáže skoro zázraky, zvýší prokrvení a povzbudí tvorbu kolagenu.

 

宿泊施設の種類

  • アパート
  • 部屋
  • 年金
  • ホリデーホームズ

 

ギャラリー
Ceník

コンタクト

Kontaktní計算方法
周辺

周辺のアクティビティー

Ubytování v našem penzionu přináší rozmanité možnosti na výlet do malebné krajiny plné rybníků, lesů a strání pěšky nebo na kole. Rozjeďte ve skateparku v nedalekém nákupním a zábavním centru.

Když se ozve hlad, můžete zavítat do jedné z nedalekých restaurací. S chutí můžeme doporučit například restauraci Na Větrné, která nabízí tanková piva a moderní menu, rodinnou restauraci U Vaverků, kde můžete ochutnat třeba domácí burgery.
Naše apartmány​ si díky turistickým možnostem oblíbíte. Naštivte historické pamětihodnosti Českých Budějovic. Penzion je na dosah od krásné krajiny a jedinečných možností zábavy při festivalech a jiných kulturních událostech, které pravidelně pořádá město České Budějovice. Z penzionu se snadno dostanete na náměstí Přemysla Otakara II., k Samsonově Kašně, nebo můžete podniknout výlet do oblíbeného Českého krumlova. To vše a ještě více skýtá ubytování v našem rodinném penzionu.

Ubytování Jižní Čechy nabízí možnost návštěv historických pamětihodností, poznávání krásné krajiny a jedinečné možnosti zábavy při festivalech a jiných kulturních událostech. Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II. nebo Samsonova Kašna. To vše a ještě více skýtá ubytování České Budějovice.

 

TAJEMNÝ LES Bor

O tajemném lese Bor vědí všichni záhadologové! Naštěstí místa, kde údajně straší, jsou od nás nejméně 1 km daleko. V našem Boru je naopak krásně, jsou zde zpevněné cesty, ideální jak k pomalým procházkám a odpočinku, tak ke sportování.

 

Cyklistika v jižních Čechách

Penzion se nachází na klidném místě přímo u nově vybudované cyklostezky, která vás během 20 minut dovede do centra Českých Budějovic, zavede vás také mezi jihočeské rybníky či do Zoo Ohrada nebo na krásný zámek Hluboká, jedna z nejatraktivnějších památek u nás.

 

 

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの