マウンテンコテージカロリンカ

 

国: 
チェコ
リージョン: 

情報

Popis

Chata Karolinka se nachází pod vrcholem Soláně v blízkosti lyžařského areálu Soláň-Bzové. Horská chata Karolínka je vhodná pro rodinnou dovolenou, pobyty kolektivů, školy a školky v přírodě, lyžařské kurzy, tábory, školení, semináře, pobyty s cvičením, outdoorové aktivity apod. Horská chata Karolínka má ubytovací kapacitu 90 míst. Ubytování nabízíme v jednoduše zařízených 2-7 lůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbě. Parkování před horskou chatou Karolínka. Chata je vhodná pro lyžařské kurzy, školy v přírodě, školky v přírodě, tábory, soustředění a kolektivy. V interiéru budovy se nachází jídelna, bar, selská jizba, 2 klubovny, televize s videem a satelitem, sauna, ošetřovna, sušárna, botárna a lyžárna. K dispozici je antukové hřiště, slunečná terasa, gril, stolní tenis, prolézačky, venkovní soukromý bazén 9,5 m x 4,5 m, úschovna kol, v zimě sauna a skibufet na svahu. Součástí horské chaty Karolínka je 4-8 lůžkový apartmán s vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením.

 

Ubytování v chatě Favorit

V bezprostřední blízkosti horské chaty Karolínka se nachází 4-6lůžková chata Favorit. Chata Favorit disponuje obývacím pokojem s kuchyňkou, ložnicí, koupelnou a WC. Kuchyňka je vybavena lednicí, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a nádobím. Obývací pokoj s balkónem a satelitní TV.

 

Další ズリーン地方のコテージやシャレー あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

Turistika

- Nedaleko horské chaty se nachází  vrchol Soláň, kde je možnost občerstvení ve stejnojmenné restauraci. Nemladší stavbou na Soláni je Informační a výtvarné centrum Zvonice. Poblíž se nachází restaurace Čarták, horský hotel Biocel a Valašská koliba. Znalci umění mohou navštívit Valašský ateliér u Hoffmanů.

- V roce 1997 byla postavena rozhledna Čarták, která měří 30 m. Rozhledna Čarták je pro turisty spíše známá jako Rozhledna u Třeštíku nebo Rozhledna Súkenická.

- Ve městě Karolinka naleznete Sklárnu Crystalex, založenou roku 1861 a soukromou sklářskou huť Charlotta.

- Ve Velkých Karlovicích najdete Karlovské muzeum, kde lze shlédnout expozici prezentující zejména historii obce, salašnictví a lidové řemeslné výroby. V části Velkých Karlovic, v údolí Jezerném, najdete Čertovo jezero, o kterém napsal pohádku K. J. Erben a řezbářství p. Boráka.

- V údolí Malá Hanzlůvka se nachází prales Razula, který byl již v roce 1933 vyhlášen Národní přírodní rezervací – jedlobukový porost pralesovitého charakteru s příměsí smrku a javoru klenu s výskytem vzácných a ohrožených rostlinných a živočišných druhů.

- V Rožnově pod Radhoštěm se nachází unikátní Valašské muzeum v přírodě. Dřevěné městečko je prvním a také nejstarším areálem valašského muzea v přírodě.

- Turisté ocení velký výběr turistických značených tras s krásnými výhledy na Beskydy a Javorníky přes Soláň, Kotlovou, Benešky, Třeštík. V oblasti se nachází mnoho cyklistických tras.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの