HorskáchataSoláňka

 

国: 
チェコ
リージョン: 

情報

Popis

Nově zrekonstruovaná Horská chata Soláňka nabízí výjimečnou možnost skupinového ubytování v Beskydech přímo „na svahu“. Chata se nachází pod vrcholem Soláň (861 m.n.m.). Horská chata Soláňka je svou polohou ideálním místem pro pobyty mládeže, rodinné pobyty na horách, lyžařské kurzy, dětské tábory, pobyty dětí v přírodě či ubytování školních výletů. Chata je také velmi vhodná pro organizování sportovních soustředění, školení pracovních kolektivů a pořádání seminářů - teambuilding v krásném prostředí Beskyd. Chata nabízí celodenní stravování a případně také celodenní pitný režim. Pro školy poskytujeme výrazné slevy na pobyty. Chata je v celoročním provozu. Kapacita lůžek je 45. Můžete si vybrat ze 13 pokojů. Ubytovat se můžete v pokojích se společnými sprchami a toaletami na patře. V letním období lze zaparkovat na parkovišti přímo u chaty Soláňka, které pojme až 15 aut. V zimním období může personál zajistit dopravu vašich zavazadel a sportovních potřeb z parkoviště k chatě. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem ze světlého dřeva. V pokojích 101-105 na prvním patře je možno po dohodě připojit TV. Dále je velká TV ve společenské místnosti na I. patře.

 

Stravování

Strava pro ubytované je podávána v samostatné jídelně chaty, a to v rozsahu celodenní penze. Možnost celodenního pitného režimu.
Pro veřejnost je k dispozici bufet s velkou jídelnou a plazmovou televizí. Příjemnou atmosféru dotváří krb s otevřeným ohněm. Ochutnejte denně čerstvou polévku, domácí klobásku či další chutné pokrmy. Pro příchozí je k dispozici také sociální zařízení.
 

Další ズリーン地方のコテージやシャレー あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの