コテージオンポスクリ

 

国: 
チェコ
リージョン: 
エリア: 

情報

Popis

宿泊施設

コテージ設備:

WiFi připojení zdarma, trezor, DVD přehrávač, SAUNA.

- V obývacím pokoji je TV přijímač, DVD přehrávač, kuchyňská linka s vybavením pro vaření a stolování. Je zde elektrický sporák, lednička s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice a vybavení pro stolování až 8 osob.
- WIFI připojení je zdarma.
- U domu jsou houpačky, skluzavka pro děti a pískoviště.
- K dispozici je krmící židlička pro malé děti, vanička na koupání, přebalovací pult a dětská postýlka.

暖房装置: Topení je plynové, plně automatické.

交通機関、駐車場: Parkování přímo u chalupy, místo pro tři auta. V zimě bezproblémový příjezd - cesta je prohrnutá. Možnost zajištění SKI-busu až k chatě!!

Poskytujeme možnost celoročního ubytování pro 2 až 8 osob v celkem 2 ložnicích.
 

Jedná se o zděný dům 3 + 1 s podkrovím.

ギャラリー
Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
キャプチャ
この質問は、あなたが真の訪問者であり自動化されたスパムロボットではないかどうかを確認するためのものです。
11 + 0 =
この単純な数学的な例を解き、結果を挿入する。 例えば、 1 + 3については、4と入力します。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

トリップのヒント

Památky

 Valašsko má bohatou historii a množství cenných  kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě    v  Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní  centrum  lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní  památka, jejichž návštěvnost je srovnatelná s  návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci  “živého muzea” předvádět tradiční řemesla, pěstovat  původní plodiny i chovat tradičním způsobem  dobytek.  Množství originálních staveb a exponátů je  možno zhlédnout ve třech areálech - Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina. V Rožnově pod Radhoštěm se dochovaly na vrchu Hradisku zříceniny hradu z r.1275 a na nově zrekonstruovaném náměstí barokní kostel z r.1745-49.

スポーツ

 Z osady Ráztoka v Trojanovicích vede sedačková  lanovka na Pustevny. Odtud po hřebenu směrem k  vrcholu Radhoště stojí socha pohanského boha  Radegasta. Na vrcholu Radhoště stojí kaple z r.1898,  sousoší Cyrila a Metoděje. V podzemí Radhoště se  nachází největší pseudokrasová jeskyně Cyrilka. U  obce Hukvaldy, kde se narodil hudební  skladatel  Leoš Janáček, je mohutná zřícenina  hradu s  rozsáhlou oborou s mufloni a daňky. 

 

 Gibon park je zábavní centrum pod širým nebem, kde jsou k dispozici  různé formy vyžití ať už fyzického či intelektuálního a různou mírou  adrenalinového zatížení. Gibon park nabízí tyto atrakce: lanového  centrum, obří lanovka, dětský park, rotoball, minigolf, restaurace,  minigolf, dětská překážková dráha a další.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの