チャタムフ

 

国: 
チェコ

情報

Popis

Poloha a dostupnost Chaty Muhu v Jizerských horách

Chata-penzion se nalézá v obci Jindřichov, asi 3km od Jablonce n. Nisou směr Tanvald a pouze 100 km od Prahy. Je přístupná pro osobní auta i autobusy, a to po celý rok. Do Jindřichova vede též linka MHD č.5 pouze však jednou denně v odpoledních hodinách. Linka č. 4 do Lučan nad Nisou jezdí pravidelně v rozumných intervalech, případným zájemcům na požádání jejich zavazadla přivezeme ze zastávky Odbočka Jindřichov vzádelené od chaty 1,5 km. Další možnou alternativou je vlakové spojení směr Jablonec Tanvald zastávka Lučany nad Nisou. Zavazadla po dohodě též dovezeme, vzálenost ŽS od chaty 3 km.

Vybavení a služby na chatě

Chata-penzion má kapacitu 60 osob. K dispozici jsou 2-6 lůžkové pokoje. Šest dvoulůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají umyvadlo. Ostatní pokoje mají společné sprchy a WC na chodbě. Hosté mají možnost ubytování se snídaní i polopenzí. V chatě je restaurace, bar, společenská místnost s TV a místnost se stolním tenisem. V létě je k dispozici venkovní ohniště s posezením. U chaty je možnost parkování.

 

ギャラリー
Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
Ceník

Celoroční ceny ubytování

Pokoj se sociálním zařízením250、 - CZK /人/日
Pokoj bez sociálního zařízení200、 - CZK /人/日
Snídaně a večeře150、 - CZK /人/日
朝食100、 - CZK /人/日
Večeře (oběd)100、 - CZK /人/日
Pokoj se sociálním zařízením + polopenze400、 - CZK /人/日
Pokoj bez sociálního zařízení + polopenze350、 - CZK /人/日

Slevy

Dítě do 3 let včetně100、 - CZK
4から12までの子供sleva 50,- Kč

Školní organizované pobyty

- Léto, ZŠ - 1.st.250、 - CZK /人/日
- Léto, ZŠ - 2.st., SŠ280、 - CZK /人/日
- Zima, ZŠ - 1.st., ZŠ - 2.st., SŠ350、 - CZK /人/日
Dospělý doprovod (1 osoba) na 10 dětí 

 

コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

周辺エリアのレクリエーションとサービス

Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák (1km), Bedřichov (8km) či Tanvaldský Špičák (8km). K dispozici je též dětská poma (např. pro školní zájezdy) cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada v Jablonci nad Nisou, jenž poskytuje veškerý servis pro náročného, koupání chtivého letního návštěvníka. V tomto městě lze navštívit celoročně plavecký bazén s tobogánem, či zimní stadión. V nedalekém Liberci lze navštívit ZOO a botanickou zahradu, či si udělat výlet např. na Ještěd, Kozákov, zámek Sychrov, nedaleký Frýdlant s jeho monumentálním zámkem s bohatou sbírkou starožitností, jenž zde zanechal velký Valdštein, Lázně Libverda s Obřím sudem, či poutní místo Hejnice s nádherným klášterem. Největším lákadlem Jizerských hor v letním období je zajisté cykloturistika a návštěva mnohých vyhlídkových rozhleden, kterých je v našem okolí hned několik. Např: Bramberk, Slovanka, Královka, Špičák, Černá Studnice, Jablonec, Proseč, Kopanina, Štěpánka. Další atrakcí Jizerských hor je jízda na divoké vodě. Koupání je možné.

近く

 • ヤブロネツナドニソウ
 • Muhu na mapě
 • Severák
 • Bedřichov
 • フリードラント
 • Tanvaldský špičák

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの