ペンションUボンドラコフ

 

国: 
チェコ

情報

Popis

Penzion u Vondráčků se nachází v osadě Chlum u Nalžovic, na pravé straně silnice č. 119 vedoucí ze Sedlčan na Prahu. Penzion leží na klidném místě nedaleko řeky Vltavy, poblíž rekreačních oblastí Oboz a Častoboř. Zdejší krajina Vás zaujme svou malebnou členitostí, kterou dotváří koryto řeky Vltavy. Penzion u Vondráčků nabízí celoroční ubytování pro cca 15 lidí. K dispozici jsou tyto pokoje: 1 x 3 lůžka + 2 přistýlky, 1 x 3 lůžka bez přistýlky, 1 x 2 lůžka + 1 přistýlka a 1x 2 lůžka bez přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), televizor a rádio. Dále lze zapůjčit satelit nebo video. Parkování je možné ve dvoře. Součástí penzionu je restaurace nabízející celodenní stravování. Určitě si vyberete z bohaté nabídky hotových jídel domácí kuchyně. Dále nabízíme minutky na ohni či možnost opékání a grilování. Naše vinárna poskytuje široký výběr kvalitních bílých i červených vín. Posedět můžete též na venkovní kryté zahrádce. Rádi pro Vás uspořádáme menší ( cca pro 20 až 25 lidí) svatbu či promoční oslavu. V areálu penzionu je prodejna potravin a nápojů, otevřeno denně od 9.00 do 22.00 hodin.

 

400以上 中央ボヘミア地方のゲストハウス あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

トリップ

Penzion je díky své poloze výhodný jako výchozí místo pro podnikání výletů do okolí středního Povltaví. Zdejší krajina uspokojí jak pěší turisty, tak i milovníky cykloturistiky ( možnost zapůjčení kol přímo v penzionu). Podél řeky Vltavy vede 12 km dlouhá naučná stezka Drbákov- Albertovy Bílé skály, naučná stezka Vymyšlená pěšina a mnoho dalších zajímavých turistických tras. Koupání je možné v řece Vltavě - Cholín, Oboz, Častoboř, Slapy. Lze zde zapůjčit vodní lyže či motorový člun. V dosahu je též zámek Konopiště, Dobříš, hrad Vysoký Chlumec, skanzen staveb Středního Povltaví ve Vysokém Chlumci, Městské muzeum v Sedlčanech apod.
Rozhledny: Osečany - Drahoušek, Petrovice - Kuníček. V nedalekých Hrazanech bylo nově otevřeno největší keltské opidium v Evropě.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの