レクリエーションセンタースターラインフラホフ

 

国: 
チェコ
リージョン: 
エリア: 

情報

Popis

 

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km. Nachází se zde 4 přízemní zděné budovy, 10 dřevěných srubů, hlavní budova s jídelnou, společenská místnost s televizí a krbem a 8 kluboven. Klientům je k dispozici 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, bazén, houpačky, trampolína a minigolf. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem. Celková kapacita areálu je 200 osob (100 lůžek v budovách, 100 lůžek ve srubech). Možnost parkování přímo v areálu.

image008hrachovletecky-nahledobrazek19-nahled

Ubytování

Zděné budovy

Ve středisku jsou rekreantům k dispozici 3 přízemní zděné budovy a jeden speciální bungalov s jednolůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (vhodné pro náročnější klienty, učitele). Zděné budovy mají dva samostatné vchody. V každém vchodu jsou dva 5–6lůžkové pokoje a jeden pokoj dvojlůžkový. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky). Pro každou část je k dispozici samostatný sprchový kout, umyvadlo a WC. Před bungalovy je malá terasa se zahradním nábytkem k posezení.

image033image030image031

Ubytování pro učitele

Abychom umožnili pedagogickému doprovodu dostatek soukromí, postavili jsme v každém bungalovu pokoj pro učitele, který má vlastní sociální zařízení. Učitelé tak mají děti pohodlně „pod kontrolou“. Pokud si učitelé přejí radějí bydlet dál od dětí, mohou využít speciální bungalov, umístěný na druhé straně rekreačního střediska, který nabízí několik jednolůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a připojením na internet.

image025image045image026

Sruby

Ve středisku se nachází 10 dřevěných srubů. Každý z nich je přepážkou rozdělen na dvě části, přičemž do každé se vejde až 5 osob. Sruby jsou vybaveny postelemi, skříněmi a dalšími úložnými prostory. Je zde zavedena elektřina a v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Sociální zařízení pro klienty ubytované ve srubech se nachází v hlavní budově a v letošním roce prošlo rekonstrukcí.

image022image023image022
 
 
 
 

Společenské místnosti

Ve středisku je k dispozici 8 kluboven, které jsou vybavené lavicemi, tabulemi na popisovače a audio-vizuální technikou. Každá skupina tak může mít dostatek soukromí pro své aktivity. Pro hromadnější akce (diskotéky, promítání, školení, prezentace) doporučujeme využít velkou jídelnu, vybavenou promítacím plátnem, dataprojektorem a světelnou a zvukovou aparaturou včetně mikrofonu.

image017image053image060
 

 

Vybavení střediska

mensi19image101image104

Středisko nabízí široké možnosti sportovního vyžití pro děti i dospělé. K dispozici jsou 4 udržovaná a oplocená hřiště s příslušenstvím (3 hříště na volejbal, jedno hřiště na nohejbal), travnaté fotbalové hřiště, stoly na stolní tenis či travnatá louka vhodná pro softbal, frisbee aj. Děti (ale nejen ony) jistě ocení trampolínu, ruský kuželník, houpačky či minigolf. Během jara a léta je v provozu 屋外プール. Milovníci táboráků uvítají udržovaná 暖炉, příznivci společenských her pak テーブルサッカー かどうか 電子的な矢. Okolní terén je vhodný pro cyklistiku.

image050image014mensi25
 

Stravování

image024

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně. Rekreantům nabízíme možnost zakoupení plné penze (snídaně, oběd, večeře), polopenze, či výběr ze dvou jídel. Pro dětské kolektivy jsou samozřejmostí též odpolední a dopolední svačiny. V případě zájmu zajistíme též stravování formou švédských stolů, grilování, raut aj.

ギャラリー
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

レビュー

Obrázek uživatele Libuše Štěrbová
Libuše Štěrbová (未登録) 17。 9月2013 - 19:17
投票数:784
Prosím o sdělení, zda ve vašem rekreačním středisku pobývá momentálně základní škola Nýřany. Pokud ano, prosím o sdělení poštovní adresy. Děkuji Štěrbová
評価: 
0
投票はまだありません
Obrázek uživatele olga kassalová
olga kassalová (未登録) 13。 7月2013 - 10:41
投票数:802
Dobrý den. Chtěla bych se informovat na volná místa ve vašem areálu. Termín našeho nástupu je 20.7.-do 27.7.2013 pro 4 osoby. Rádi bychom znali také cenu na osobu a den nebo pronájem chatky či pokoje ve srubu na týden pro 4 os. Děkuji předem za brzkou odpověď Kassalová. mob. 732532770
評価: 
0
投票はまだありません

レビューを追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの