Chalupa uHálů

 

国: 
チェコ
リージョン: 
エリア: 

情報

Popis

Malá Morávka – Karlov je nejvyhledávanější rekreační obec v Jeseníkách. A proč vlastně jet na dovolenou do Jeseníků? Jeseníky platí za poslední hory v České republice, které odolávají náporu turismu v pojetí moderní doby. Oproti Krkonošům a dalším horám zde nedošlo k stavitelskému boomu a přetváření krajiny budováním obřích hotelů a dalších megalomanských projektů. Pokud tedy hledáte opravdu nedotčenou přírodu, najdete ji právě v Jeseníkách.

Filosofie našeho podnikání spočívá v tom, že když už se vydáte do natolik krásného a klidného prostředí Malé Morávky v Jeseníkách, nebudete mít zájem ubytovat se v hotelu nebo penzionu, kde budete neustále narážet na ostatní hosty a dostane se vám všeho, jenom ne klidu a soukromí.
Když už tedy dovolenou v klidném prostředí, tak jednoznačně na chalupě. Ideálně na takové kde budete mít soukromí a zároveň prostor na klidné večerní posezení u grilu. A to je právě styl ubytování které nabízíme. Myslíme si, že ubytování není jenom o noclehu a proto jsou naše chalupy luxusně vybaveny. Za zmínku stojí například krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, sauna, solárium, sluneční terasa atd. To vše za překvapivě příznivé ceny, které jsou mnohonásobně nižší než v zahraničí, ale také nízké i ve srovnání s jinými horskými středisky v tuzemsku.

I pokud jste tedy náročný zákazník, zvažte tento rok dovolenou v Malé Morávce v Jeseníkách na luxusně vybavené chalupě. Nemusíte podnikat náročnou a únavnou cestu tisíce kilometrů k moři. A přitom si odpočinete srovnatelně, ne-li lépe v k klidném prostředí u lesa v soukromí pronajaté chalupy. A to za cenu za kterou byste v zahraničním, lidmi přecpaném letovisku, sehnali maximálně podřadný hotel.

ギャラリー
Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
キャプチャ
この質問は、あなたが真の訪問者であり自動化されたスパムロボットではないかどうかを確認するためのものです。
6 + 9 =
この単純な数学的な例を解き、結果を挿入する。 例えば、 1 + 3については、4と入力します。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの