レストランおよび年金スタディオン

 

国: 
チェコ
リージョン: 
エリア: 

情報

Popis

Restaurace Stadion

Restaurace má kapacitu až 100 osob včetně sálu, a je otevřena denně od 11:00 do 24:00 hod. V případě konání společenské akce, můžeme samozřejmě pracovní dobu upravit dle požadavků klientů. V prostoru restaurace je TV se satelitními programy. Nabízíme bohatý výběr nápojů a jídel.

Příjemné prostředí nabízí také kavárna pro 24osob a také venkovní terasa až pro 30 osob s krásným výhledem na okolí.

Společenský sál, k jehož vybavení patří pódium, taneční parket, je od restaurace oddělen posuvnou stěnou, a proto je možné velmi rychle tyto dva prostory spojit. Kapacita samostatného sálu je 40 míst,je tak vhodný pro různé rodinné oslavy nebo firemní akce i s hudbou. Lze jej využít i pro různá školení.U restaurace se nachází dětské hřiště, houpačky a to vše je možné využít i mimo pracovní dobu.
V celé restauraci  bezplatná WI-FI.
 

Ubytování Stadion

Penzion Stadion nabízí ve svých dvou křídlech A a B pohodlné ubytování pro 44 osob a 4 přistýlky. Křídlo A (nové) nabízí 10 dvoulůžkových pokojů včetně bezbariérového pokoje a apartmánu s kuchyňskou linkou a možnosti 2 přistýlek. V křídle B 1PP můžete využít dva pohodlné dvoulůžkové pokoje se samostatnými vchody. V tomto též podlaží máme ještě dva pokoje se společnou chodbou, WC, sprchou, ledničkou a posezením. V 1NP jsou umístěny čtyři pokoje se společnou kuchyňkou. Do prostorů V 1NP je opět samostatný vchod se schodištěm.
V těsném sousedství penzionu je restaurace Stadion, ve které nabízíme možnost stravování našim ubytovaným hostům, ale také klientům, kteří si k nám přijdou odpočinout, posedět s přáteli, zahnat svou žízeň či pocit hladu. Přirozeně nabízíme jak polopenzi, tak i plnou penzi. Nejen pro ubytované klienty, slouží venkovní posezení s lavičkami a krbem, dětské pískoviště s prolézačkami a kulečník v objektu restaurace (hodinová sazba). Je také možnost zapůjčení kol k projížďce po krásném okolí penzionu.
Po špatných zkušenostech z předchozích let, nenabízíme možnost ubytování klientů s jejich  zvířecími mazlíčky.
Platbu můžete provést jak hotově, tak po předchozí dohodě i fakturou.

Celý areál je pokrytý signálem WI-FI.

 

ギャラリー
Kontaktní計算方法
予約
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
キャプチャ
この質問は、あなたが真の訪問者であり自動化されたスパムロボットではないかどうかを確認するためのものです。
6 + 7 =
この単純な数学的な例を解き、結果を挿入する。 例えば、 1 + 3については、4と入力します。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

Okolí restaurace a penzionu Stadion

 

 
 

 

 

 

Pár metrů od restaurace a penzionu Stadion je postaven sportovní komplex, v jehož venkovní části je tartanový ovál o délce 240 m. V jeho středu je kruh pro vrh koulí, hřiště s umělou travou jehož rozměry splňují parametry pro malou kopanou. Na něho navazuje hřiště pro basketbal a volejbal, je také z tartanu. Jedna část běžecké dráhy slouží zároveň jako rozběhová dráha pro skok daleký.

Ve vnitřních prostorách sportoviště najdete malou halu pro gymnastiku, volejbal, malou kopanou,badminton a softbal. Dále vekou halu ve které se běžně konají florbalové turnaje, lze si zahrát halovou kopanou, tenis, dvě hřiště na volejbal a badminton. Součástí jsou elektrické koše na basketbal, ozvučení a el. časomíra s ukazatelem stavu.
Můžete také navštívit saunu a nerezový krytý bazén s různými atrakcemi, popřípadě si objednat odborné masáže. Pro milovníky squashe jsou v Bystřici připraveny dva kurty s možností zapůjčení kompletního squashového vybavení. Jeden kurt je přizpůsobený pro wallyboll. Jako dlouholetí spolupracovníci, máme důvěru provozovatele a můžeme nabízet  našim klientům, jejich kompletní služby.


V obci Bystřici je také kino, jehož kapacita je 157 míst a slouží  i jako  společenský  a kulturní  sál.
V budově Obecního uřadu je umístěno informační centrum, kde dostanete veškeré informace o dění v obci a okolním regionu.
V místní knihovně  si můžete zapůjčit  různé knihy, časopisy a  zároveň  máte přístup k internetu.

Východnímu pohledu obce Bystřice vévodí vrchol Velké Čantroryje (994 m), z něhož je krásný výhled do údolí Wilsy v Polsku. Velmi hezký výlet je trasou na Filipku (762 m), Velký Stožek (978 m) a přes Bahenec do Písku a Jablunkova.  Nebo také na vrch Ostrý (1044 m), který svým hřbetem pokračuje v pásmu Moravskoslezských Beskyd.
Veškeré turistické trasy jsou dobře značeny a většina jejich úseků je vhodná nejen pro pěší, ale i pro vyznavače cykloturistiky a v zimě  pro  běžkaře.

Můžeme Vám nabídnout také nevšední zážitky, při pohledu na okolí z koňského hřbetu, během výletu po okolních  kopcích, na těchto nejhezčích zvířatech v doprovodu zkušeného průvodce.

 

 

 

 

 

Poetickou procházku si můžete užít v okolí rybníku místního rybářského svazu. Pravidelně se zde konají rybářské závody, a to i pro nečleny.
 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの