ステータスレポート

このフォームは閉じられています。

コテージDvorskáBouda

 

国: 
チェコ
エリア: 

情報

Popis

Dvorskábouda(1313 m) - ジャイアント山脈の伝統的な宿泊施設

DvorskáBoudaは巨大山脈と1キロ程度のコテージから遠いマウントフォックス(1313のメートル)の麓の美しい景色と、1363 mの高度で美しい田園ジャイアント山脈国立公園に位置しています。 コテージからチェコSněžka(1602メートル)で最も高い山は、それ頻繁に普及した行先お客様なって、以下の7キロに位置しています。 客室には標準的な家具が備わっています。 再建された社会施設は常に同じ階にあります。 無料Wi-Fiインターネットは倉庫全体で利用できます。 宿泊容量が異なる標準のシングル、ダブル、トリプル、マルチベッドの部屋で125のベッドです。 また、自然学校やスキーコース、企業研修のための特別パッケージを提供しています。 初心者や小児のための小さなリフトは、小屋のすぐ隣にあります。 Kuprovka約200メートルの小屋の下に持ち上げ、中間学生に適しています。 200のためのあなたの犬と一緒に滞在します.-全体の滞在のために。

Návštěvníkům je k dispozici parkoviště přímo u Dvorské Boudy a to vždy, kdy to sněhová situace dovolí a cesta je sjízdná až k boudě. V opačných případech je možné se nechat vyvézt k boudě rolbou nebo sněžným skútrem.

Dále je hostům boudy k dispozici klubovna s krbem a s dětskými hračkami, lyžárna, stolní fotbálek, a dále posilovna. Na naší boudě máte možnost zapůjčení sněžic, nordicwalking holí, horských kol a koleběžek.

私たちはスキースクールを提供しています - 初心者のためだけでなく、高度な子供たちのために。 子供のためのサマーキャンプを開催します。

 

宿泊施設の説明

私たちのマウンテンルーム

ホテルには、DvorskáBoudaの典型的な伝統と品質を重視した48の客室またはスイートがあります。 すべての客室は、最高の快適性と期待される標準をお客様に提供する設備が整っています。 客室の快適な家具と楽しいカラフルなチューニングは、新しい環境をリラックスさせ、再開発するのに理想的な美しい環境を作り出します。

 

スタンダードルーム

 • Pokoje typu standard jsou pohodlné pokoje pro páry či rodiny s dětmi a nabízí v rámci Dvorské Boudy vyšší standard pro návštěvníky hor. U pokojů typu standard si navíc můžete v případě zájmu zamluvit pokoje s překrásným výhledem na Krkonoše. Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi a je možné je rozšířit o přistýlku pro děti.
 • 新しく改装されたバスルームは各フロアの各部屋に共通です。

客室ツーリスト

 • Dvorská Bouda ctí horské tradice, a proto i nadále svým hostům nabízí tradiční turistické ubytování. Jedná se o pokoje, které jsou vhodné pro větší skupiny návštěvníků našich krásných hor, ale i pro ty, kteří se rádi seznámí s novými lidmi. Pokoje jsou vybaveny palandami a jednoduchým funkčním nábytkem. Nově zrekonstruované sociální zařízení je pro tyto pokoje společné na každém jednotlivém patře.

 

寝袋

 

 • Dvorská Bouda je vyhlášená také tím, že pro sportovce i dobrodružné cestovatele nabízí nejlevnější možnost ubytování s vlastní karimatkou a spacákem. Tento typ ubytování ocení zejmána ti, kteří hledají cenově velmi výhodné ubytování vysoko nad mořem za nízkou cenu.
 • Tento typ ubytování bývá ale také často vyhledáván pro stmelení kolektivu a naročnější firemní teambuildingy, nebo jako zajímavá forma romantického pobytu a zavzpomínání na mladá rozverná léta života.

 

Stany

 • 私たちの目新しさは přenocování ve stanu na horské pláni. Stany jsou vybaveny špičkovými spacáky s teplou hygienickou vložkou a speciálními karimatkami a jsou vhodné do himalájských podmínek. Nabízí tak ideální adrenalinový zážitek pro dva.

学校の場合

Pokud hledáte místo, kde uspořádat školu v přírodě, je horské prostředí na Dvorské boudě tou správnou volbou:
- jedno z míst s 純粋な ovzduším v ČR
- 1の端に。 KRNAPゾーン
- 好都合な観光地 - Sněžkaからの7 km
- 年中無休
- spolupráce s Horskou službou a ochránci přírody z Krkonošského národní parku

Pro účely pořádání škol v přírodě můžete využít prostory klubovny s krbem, TV a stolním fotbálkem, lyžárnu a posilovnu. V chatě je k dispozici bezplatné připojení na wifi internet. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zajistit přednášku KRNAPu, zdravotnický dohled, lektory či animační programy. K zapůjčení je taktéž k dispozici sportovní vybavení, dataprojektor, scanner a tiskárna.

ボード:
食べ物は毎日5x(ビュッフェ式朝食、朝のおやつ、昼食、午後のおやつ、ホット夕食)が提供されます。 もちろん、終日の飲酒制度があります。 我々は喜ん異なる食事(グルテンを含まない、など)を含む合わせたメニューをご用意しております。

交通機関:
興味のある場合は、バス運送をしたいと考えています。

Pro všechny školy v přírodě platí, že 10人の子供ごとに1人の教授監督が無料である。


特別オファー/アクティビティ

Firemní akce a školení

Dvorská Bouda Vám nabízí možnost využití konferenčních prostor pro Vaše firemní akce. Připravíme prostory pro Vaše firemní školení, obchodní jednání, výjezdní zasedání, promo akce a další skupinové akce. Ať jdete na večeři se svým obchodním partnerem, nebo představujete investorům svůj nový projekt, tým Dvorské Boudy se Vám bude snažit Vaši práci co nejvíce zpříjemnit.

Prostory, které jsou Vám k dispozici:

 • ビッグホール
 • 朝食スペース
 • 会議室

Vybavení:

 • Wi-Fi na pokojích i ve všech společných prostorách hotelu
 • Data projektor & plátno
 • Ozvučení v sálu
 • フリップチャート

 

スノーシューイング

Chůze v zimním prostředí, zejména při větší sněhové pokrývce, je záležitost poměrně fyzicky náročná a vyčerpávající. Při využití sněžnic se stává pohyb jednodušší a podstatně méně fyzicky náročný. Pohyb na sněžnicích není složitý, stačí se seznámit se základními způsoby překonávání různých terénních tvarů. Na Dvorské máme k zapůjčení několik párů sněžnic a to za mírný poplatek 200 Kč na den.

 

スキースクール

Pro lyžařské kurzy a zimní školní pobyty nabízíme bezkonkurenční nabídku, která zahrnuje komplex služeb pro akce tohoto druhu. Nejen Dvorská Bouda, ale i naše další objekty jsou zaměřené na lyžařské kurzy a školy v přírodě. Za tímto účelem nabízíme i odpovídající prostory - prostornou lyžárnu, posilovnu a v neposlední řadě i wellness zázemí pro tu správnou relaxaci po lyžování.

パッケージに含まれるもの:

 1. Ubytování pro Vaší skupinu dle Vašeho výběru s polopenzí či plnou penzí
 2. 子供のために、5x - 6xを毎日
 3. Stravu přizpůsobenou pohybovým aktivitám a sportovním výkonům
 4. Možnost relaxace v sauně za zvýhodněnou cenu
 5. 講師向けのスキーパスを含む優先グループスキーパスの調整
 6. 必要に応じて、スノーボードまたはスキーインストラクターを用意する

グループの料金:

 1. Cena je vždy individuální - dle konkrétních požadavků, velikosti skupiny a i délky lyžařského kurzu
 2. Cena pro skupiny vychází z ceníkových cen, ze kterých poskytujeme výraznou skupinovou slevu

 

屋外での経験

忘れられない経験 - テントで一晩

テントでの一泊 - stan typu Rock Empire se spacákem Rock Empire Montana (špičkový spacák, který je určený do zimních podmínek) s teplou hygienickou vložkou pro každého hosta; součástí stanu je i dostatečně izolující karimatka

テントの一晩の滞在は、あなた自身の責任で行ってください。

Pobyt s dětmi ve stanu je na uvážení rodičů.

ペットはテントに宿泊することはできません。

* Pobyt ve stanu bude umožněn pouze osobám, kteří nebudou jevit známky opilosti a budou mít menší obsah alkoholu v krvi než je 0,8 promile. Tato skutečnost bude pravidelně kontrolována před pobytem alkolovým testerem přímo na místě.
テントでの飲酒は禁止されています。

 

Svatby a oslavy

Dvorská Bouda je ideální volbou pro všechny ty, kteří chtějí mít svůj svatební den skutečně výjimečný a nezapomenutelný. Sdělíte nám Vaše představy a na jejich základě pro Vás připravíme návrh Vašeho velkého dne – od zasedacího pořádku až po barvu slavnostní tabule. Zajistíme pro Vás kompletní svatební hostinu, večerní párty s živou hudbou i romantické apartmá pro novomanžele. Naši šéfkuchaři pro Vás naplánují speciální svatební menu dle Vašeho přání a celý tým Dvorské se postará o Vaši maximální spokojenost v průběhu svatební hostiny.

Víme, že chcete, aby byl Váš velký den perfektní. Připravili jsme proto pro Vás speciální balíček Svatební příprava, ve kterém si vyzkoušíte jeden z našich pokojů, ochutnáte degustační menu z naší kuchyně a s ředitelem Dvorské si promluvíte o svých plánech a představách pro Váš svatební den. Více informaci v sekci Svatební příprava.

 

ギャラリー
Ceník

コンタクト

Kontaktní計算方法
周辺

ホテルの概要 - 旅行のヒント

スキーのオプション:

- Přímo u boudy je k dispozici malý vlek pro začátečníky a nejmenší děti.
- Kuprovkaスキーリフトは、キャノピーの下にある200メーターについて、中間車に適しています。
- Ski areál Friesovy Boudy s 800 metrů dlouhou sjezdovkou je od Dvorské vzdálený necelý kilometr.

DvorskáBouda - 旅行のヒント

Č. 歩行ルート - 歩行

1. DvorskáBouda - Snezka - 7キロ
2. DvorskáBouda - Spindleruv Mlyn - 4キロ
3. DvorskáBouda - PecポッドSnezkou - 4キロ

Č. 観光ルート - サイクリング
1. 1. DvorskáBouda - Snezka - 7キロ
2. DvorskáBouda - Spindleruv Mlyn - 4キロ
3. DvorskáBouda - PecポッドSnezkou - 4キロ

 

スキー

Poloha Dvorské boudy v nadmořské výšce 1313 m n. m. slibuje výborné sněhové podmínky na sjezdovkách i na běžkařských tratích. Bouda se nachází na krkonošské lyžařské cestě neboli Krkonošské magistrále, která nabízí desítky kilometrů denně upravovaných běžkařských tratí.

Dvorská bouda se nachází poblíž horní stanice 350m dlouhého lyžařského vleku (poma). Tato sjezdovka je vhodná pro začínající a mírně pokročilé lyžaře, těší se rovněž oblibě mezi příznivci snowboardingu. Cena pro dospělou osobu 300 Kč za celodenní lyžování, 200 Kč za půldenní lyžování, pro děti do 12 let je cena 250 Kč za celodenní a 150Kč za půldenní lyžování.

Ve vzdálenosti cca 1200 m od Dvorské boudy směrem dolů se nachází areál Friesovy boudy, který disponuje 750m dlouhou sjezdovkou. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Cena pro dospělou osobu 350 Kč za celodenní lyžování, 250Kč za půldenní lyžování, pro děti do 10 let je cena 300 Kč za celodenní a 200 Kč za půldenní lyžování.

Náročnější lyžaři mohou využít 1 km dlouhou sjezdovku Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou s převýšením 200 metrů. Horní stanice lanové dráhy Hnědý vrch leží ve vzdálenosti cca 4 km od Dvorské boudy.

 

Dvorskáboudaについて

DvorskáBouda se nachází v nádherné přírodě krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1313 m, s překrásným výhledem na předhůří Krkonoš i Liščí horu (1363 m), která je od chaty vzdálena zhruba jeden kilometr. Nejvyšší hora České republiky Sněžka (1602 m) je od chaty vzdálena necelých sedm kilometrů, a je tak častým i oblíbeným cílem výletů našich hostů.

Poloha Dvorské Boudy na křižovatce hlavních běžkařských tepen Krkonoš jí předurčuje jako ideální zázemí pro hřebenové túry, a to nejen v zimě, ale i v létě, kdy je vhodné pro pěší turisty i horská kola. Dvorská Bouda leží na svahu pod horou nesoucí název Zadní planina (1423 m). V okolí boudy se nachází několik lyžařských vleků, a je tudíž vhodná pro další zimní sporty jako je sjezdové lyžování či snowboarding.

エレベーターはDvorskábouda以外のオペレーターが運営しています。

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの