ペンションスランゴ

 

国: 
チェコ
エリア: 

情報

Popis

Pension Slunko - ubytování Krkonoše

Rodinný penzion Slunko se nachází v centrální části Krkonoš v obci Prostřední Lánov, 2 km od Vrchlabí, 200m od přístupové silnice do horských středisek a turistických tras Krkonoš s vlastním parkovištěm. Pension stojí ve velké zahradě s parkovou úpravou, s možností provozování různých her v blízkosti lesíku a Malého Labe. Výhodné pro rodiny s dětmi, vybavení lehátky, intimní zákoutí, zahradní gril. krb. K dispozici je velká společenská místnost a jídelna s krbem, s velkoplošnou TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nabízíme snídaně – švédský stůl, lze přiobjednat večeře.

 

UbytováníのVのpenzionu

Penzion nabízí ubytování v převážně 2 lůžkových pokojích se sprchou a WC s možností přistýlky. K dispozici je velká společenská místnost a jídelna s krbem, velkoplošnou TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu.

Nabízíme snídaně –švédský stůl, lze přiobjednat večeře. Výhodná poloha pro horskou turistiku, autoturistiku i cykloturistiku.

 

ジャイアント山脈の他のゲストハウスのヒント

 

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
Ceník

現在の価格を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください

コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

年金の近くの可能性

冬の季節:

V místě je kratší sjezdovka  s vlekem, upravované běžecké trasy do okolí i horských  hřebenových partií . V okolí je několik sjezdových areálů – Herlíkovice-3 km/několik vleků a 4 sedačková lanovka, Černý Důl – 6 km / lanovka, vleky /, Špindlerův Mlýn – 17 km  sjezdové areály různých náročností, Janské Lázně -10 km, kabinová lanovka, vleky.Půjčovny  lyžařského vybavení. Zimní bruslení –stadion ve Vrchlabí, Sáňkařské trasy.

 

夏時間:

V blízkosti cyklostezka, 2 km přírodní koupaliště, nedaleko je letiště s možností vyhlídkových letů a kurzů létání různých kategorií. V blízkosti je několik možností výuky jezdeckého sportu i jeho provozování. Ve vzdálenosti 3 km je golfové hřiště.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの