ペンションウニェメチュク

 

国: 
チェコ
リージョン: 

情報

Popis

Nově zrekonstruovaný penzion je vhodný k celoročnímu ubytování. Nabízí celkem 5 pokojů o kapacitě 18 lůžek. Pokoje jsou tří a čtyřlůžkové. Každý z pokojů má své vlastní sociální zařízení. Na požádání zajistíme i dětskou postýlku, a dětskou židličku. Na pokoji je samozřejmostí čisté povlečení, ručníky i toaletní potřeby. K dispozici je plně vybavená kuchyň (lednice, mrazák, sporáky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, čistící prostředky), jídelna, společenská místnost s TV, lyžárna, zahrada. Každý z pokojů má také přidělené parkovací místo na uzavřeném dvoře penzionu. K dispozici jsou také přístřešky pro motocykly a kola. V penzionu naleznete společenskou místnost s TV a satelitem, jídelnu s plně vybavenou kuchyní. V areálu penzionu naleznete parkovací místa, přístřešek pro motocykly či kola a lyžárnu/kočárkárnu. Dále na zahradě je k dispozici zahradní gril s posezením, houpačka pro děti, kryté pískoviště. Zahrada je prostorná a uzavřená.

 

300以上 ウスティ地方のゲストハウス あなたはここで見つけることができます.


確認されていないデータ
宿泊施設の情報は、公的に入手可能な情報源(オペレーターのウェブサイト)または訪問者の推奨情報から得られた情報に基づいてここに追加されました。 トラフィック、料金などの最新情報を確認するには、お問い合わせフォームを使用してください。

不動産所有者の場合

センター、コテージ、キャンプ、ゲストハウスまたはアパートメントを当社のポータルで見つけた場合は、お気軽にメールで情報を更新してください。 info@kempy-chaty.cz。 メッセージの件名にデバイス名を入力します。


 

チェコ共和国全土から格安のキャンプ場。 キャンプ、キャンプ、キャンプ

ギャラリー
Kontaktní計算方法
コンタクトフォーム
滞在期間
情報

私はニュースに同意する

自動化されたスパム投稿を防ぐためには、このフィールドは空のままにします。
コンタクト

 

連絡先を表示するには ログイン または 登録

Recenze

Komentáře

新しいコメントの追加

周辺

夏のアクティビティ

Mezi nejčastější aktivity na horách v letní sezóně patří bezesporu Cykloturistika a Pěší turistika.V okolí je velké množství stezek s různou mírou obtížnosti i délky.
Při pěší výstupu na rozhlednu, můžete na cestu zpět využít půjčovny koloběžek (nahoře si půjčíte, dole vrátíte), případně si vyzkoušet lanové centrum.
Ani rybáři nepřijdou zkrátka, v blízkém okolí, je několik rybníků, u kterých mohou nerušeně rozjímat.

Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit 180 metrů vzdálený sportovní areál, kde je postavené velké dětské hřiště s relaxační zahradou (prolézačka, skluzavky, houpačky, hrad, perníková chaloupka a jezírko).
V tomto areálu je možné si zahrát minigolf na 18-ti jamkovém hřišti, beachvoleybal, tenis, fotbal, nohejbal, basketbal, florbal, badminton, petanque, ruské kuželky, stolní tenis, zaplavat si, či můžete jen tak posedět na zahrádce u baru.

冬のアクティビティ
V zimní sezóně Vám můžeme doporučit klasické zimní sporty, neboť lyžařské areály jsou přímo v místě - Jedlové. Jsou zde provozovány v současné době dva lyžařské vleky.
 
V místě je i lyžařská školka se 70-ti metrovým vlekem. Parkoviště jsou zcela zdarma a skibus, Vás odveze přímo na sjezdovku.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
投票数:0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
その他の興味深いもの