Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kontakt, obchodní oddělení, o nás

 

Přední tématický turisticko-informační portál Kempy-chaty.cz

 


Kontakt: info@kempy-chaty.cz


 

UPOZORNĚNÍ

Výše uvedený email neslouží pro rezervace do jednotlivých zařízení. Pro tyto účely prosím používejte kontaktní formuláře, které se nacházejí u každého zařízení / objektu. Děkujeme za pochopení.


 

Síť nezávislých portálů

 

logo kempy-chaty

 

Kempy-chaty.cz je portál zaměřený na ubytování a volný čas v kategoriích, kempy, autokempy, chaty, chatky, chatové osady, rekreační areály, rekreační střediska, recenze ubytování a v neposlední řadě i penziony a chalupy. Portál vznikl na začátku února roku 2012. V současné době patříme mezi nejnavštěvovanější turistické portály v Čechách a na Slovensku se zaměřením na kempy, kempování a vše kolem toho..

logo m-kempy.cz

M-kempy.cz byl založený v říjnu 2012. Tento katalog ubytování disponuje jednou z největších databází kempů a rekreačních středisek v České republice i na Slovensku.

 

Logo m-chaty.cz

M-chaty.cz je zaměřený na chaty a chalupy v Čechách i na Slovensku. M-chaty mají silnou podporu mateřského portálu Kempy-chaty.cz.

 

logo m-penziony.cz

M-penziony.cz se zaobírá propagováním penzionů v Čechách a na Slovensku. Nejnižší cena pro inzerci penzionů na českém internetu je zaručená právě na portálu M-penziony.cz

 


 

Více o projektu Kempy-chaty.cz ZDE

 

 

 

 


Provozovatelé projektu

Marek Mišutka - IČ >> 88037533

Michaela Hanáková - IČ >> 01297244

Kontakty - Správce portálu:

Marek Mišutka, Plaská 1269/15, 323 00 Plzeň, marek.misutka@kempy-chaty.cz