Status rapport

Dit formulier is gesloten.

Camping Košice - Route E58

Staat:
Slowaakse Republiek

Informatie

Beschrijving

Vítejte v Route E58 Camp Košice. Camp Route E58 je společným dilema dlouholetou milovníky kempování, karavaningu a nekonvenčních cestovatelská zážitků.Kemp Košice Můžete Naji v Košickém kraji. Kemp poskytuje ubytování typu: plochy pro karavany, stanování, vybavené chaty, mobilní domy i apartmány. Kontaktujte nás a rádi Vás ubytujeme na Vaší nezapomenutelné "expedici za svobodou".

Woonplaats:

Nově zrekonstruovaný Route E58 Camp Košice je jediným kempem nacházejícím se v Košicích. Velkou výhodou našeho kempu je jeho poloha, protože se nachází necelé 4 km od centra města, železniční stanice a také lze zmínit i bezprostřední blízkost mezinárodního letiště. V jeho okolí se tedy nacházejí nejžádanější atrakce města Košice. Málokteré slovenské město soustřeďuje přímo ve svém centru tolik jedinečných a zajímavých památek a atrakcí jako Košice.

Accommodatie in het kamp:

V kempu je možné využít prostorné travnaté plochy pro váš stan nebo karavan. Ubytovat se je možné i v dvoupokojových chatkách, mobilních domcích nebo apartmánu. Jejich maximální kapacita je 70 postelí. Náš kemp je otevřený celoročně.

Společenské akce:

Areál kempu je ideální destinací na uspořádání a organizování různých kulturních a společenských akcí. Jednat se tu mohou srazy a setkání karavanistov, motorkáře či různých fanoušky motorismu, sportu, chovatelů zvířat a firemních teambuildingů. Pomůžeme Vám uspořádat dětské párty, narozeninové či rodinné oslavy, gril párty nebo svatby.

Soorten accommodatie

  • Cottages
  • caravanplaatsen (zelfs voor campers)
  • Staand (eigen tenten)
  • Mobilheim (stacaravans)
  • appartementen

Controleer beschikbaarheid / boek accommodatie

Galerij
prijslijst
Contact

adres: Route E58 - Kamp Košice, Červený rak 21, 040 11 Košice, Slowakije

Tel. contact opnemen met: + 421 908 349 313, + 421 918 707 488

Web: www.camp-kosice.sk

Controleer beschikbaarheid / boek accommodatie

Contact Formulier
Omgeving

Camp omgeving:

V Košickém kraji si každý cestovatel najde to své. Nezáleží na tom, odkud přicházíte, proč jste tady a kam máte namířeno, jsou tu místa, která prostě musíte vidět na vlastní oči. Je tu nádherná příroda, do které se zamilujete na první pohled. Milovníci vína jistě znají tokajského vinařskou oblast. Zažít podzemní dobrodružství můžete zdoláním jedné z množství nádherných východoslovenských jeskyní. Příznivci turistiky, cykloturistiky ale i vodních sportů si zde také přijdou na své. V bezprostřední blízkosti Košic je Herlanský gejzír jakož i mnohé starověké hrady a zámky. Spolu s našimi nápomocnými recepční si dokážete naplánovat a zrealizovat jakýkoliv výlet bez zbytečných starostí.

Recenze

accommodatie beoordeling

De foto van Marek B.
Marek B. (Wg) 12. April 2019 - 12: 17
Uw aantal sterren: 4. Aantal stemmen: 258
Super ... nieuwe stacaravans, mooie douches en toiletten, behulpzaam personeel. We komen hier terug.
Rating:
4
Gemiddelde: 4 (1 vote)
Afbeelding van StevenOffinizono
StevenOffinizono (Wg) 10. Februari 2019 - 13: 58
Uw aantal sterren: 4. Aantal stemmen: 303
De beste camping in Oost-Slowakije. Ik raad zeker aan om te bezoeken. We woonden in stacaravans.
Rating:
4
Gemiddelde: 4 (1 vote)
Afbeelding van Richard Kvasnica
Richard Kvasnica (Wg) 29. November 2018 - 13: 27
Aantal stemmen: 325
Zeer mooie gerenoveerde camping op een mooie locatie met mooie en kwaliteit personeel. Goede accommodatie voor een nog betere prijs. Ik heb de hele week genoten en zou graag weer terug willen komen naar dit kamp.
Rating:
5
Gemiddelde: 5 (1 vote)

Voeg toe recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aantal stemmen: 1