Penzion Anežka

Staat:
Tsjechische Republiek
Gebied:

Informatie

Beschrijving

Nabízíme Vám ubytování v penzionu v Ostružné pár minut od výstupových tras na hřebeny Jeseníků.V ubytování v našem penzionu v Ostružné se budete cítit jako doma. Penzion Anežka je situován v klidné části obce Ostružná na hranici Jeseníků a Rychlebských hor s volným prostorem. V penzionu je deset pokojů s vlastním socialním zařízením a jeden dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj se spol.soc.zařízením. V penzionu je jídelna pro ubytované, která je k dispozici 24 hodin denně s obsluhou v době výdejů stravy a kuchyň kde je možný ohřev nápojů a potravin pro děti (varná konvice,mikrovlnka) V suterenu je malý relaxační bazen s vířivou lavicí a sauna. V podkroví je herna pro děti. Lyžárna a kolárka má samostatný vstup z venku. Před penzionem je k dispozici terasa s posezením, grilem, udírnou a dětské hřiště. Parkování u penzionu zdarma.

Meer dan 300 pensions in de regio Olomouc je kunt hier vinden.


Niet-geverifieerde gegevens
De accommodatie-informatie is hier toegevoegd op basis van informatie verkregen uit openbare bronnen (website van de exploitant) of aanbevelingen van bezoekers. Gebruik het contactformulier om up-to-date informatie over verkeer, prijzen en meer te vinden.

Voor eigenaren van onroerend goed

Als u uw centrum, huisje, camping, pension of appartement op onze portal hebt gevonden, kunt u contact met ons opnemen om de informatie per e-mail bij te werken: info@kempy-chaty.cz. Voer de apparaatnaam in het onderwerp van het bericht in.


Goedkope campings uit de hele Tsjechische Republiek. kamperen, kamperen, kamperen

Galerij
Contact Formulier
CONTACTFORMULIER
Data van uw verblijf
Informatie

Ik ga akkoord met nieuws te ontvangen

Om spam te voorkomen laat dit veld leeg.
Contact

Om contacten te bekijken met aanmelden of Registreren

Recenze

Reacties

Reactie toevoegen

Omgeving

Recreatie
Jeseníky

Jeseníky jsou nejvyšší hory Moravy a Slezska, se rozprostírají v nejsevernějším cípu Moravy. Horská hradba o průměrné nadmořské výšce 1350 m, které dominuje na východě Praděd (1492 m n.m.) a na západě Králický Sněžník (1424 m n.m.), se sestává z masívu Kralického Sněžníku, Rychlebských hor, Hrubého Jeseníku, Nízkého Jeseníku a jejich podhůří. Půdní a klimatické podmínky ve vrcholových částech Jeseníků nebyly vhodné pro zemědělskou výrobu, proto tam ani na úbočích nikdy nevznikla stálá sídliště. Poskytují však optimální podmínky pro turistiku, cyklistiku a zimní sporty.
Ostružná

ležící na železniční trati Hanušovice - Jeseník v nadmořské výšce 700 - 950 m n. m. byla založena v polovině 16. stol. Název obce vznikl v 19. století nesprávným překladem dialektického znění Spornhau - Sporn ve významu ostruha - Ostružná. V obci se nachází barokní kostel sv. Tří králů ze sklonku 18.století. Je zde autobusová zastávka, vlakové nádraží, hasičská zbrojnice i obecní úřad zastřešující obce Ostružná s místními částmi Ramzová a Petříkov. Na kopci směrem na Brannou má větrná energetika umístěno šest větrných elektráren, podle kterých zaručeně poznáte, že jste opravdu na správném místě. Po vybudování sedačkové lanové dráhy z Ramzové na Šerák a lyžařských vleků v Petříkově a v Ostružné se obec stala oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem nejen pro tuzemské návštěvníky.

V místě je prodejna potravin, stanice ČD, zastávka autobusů, přímé spojení z Brna, Olomouce, Prahy, Pardubic, Hradce Králové, Písku, Ostravy. Parkování aut u objektu i v zimě.

Rond jednoho kilometru je lanová dráha na Šerák, horské minikáry, půjčovna horských kol,tenisové kurty, velký výběr cyklistických a turistických tras, houbaření a sběr borůvek. Do dvaceti kilometrů je koupaliště, dva kryté bazény, termální koupaliště, jeskyně, bowling, squash, střelnice. V zimě je Ostružná střediskem zimních sportů s možností sjezdového i běžeckého lyžování, deset lyžařských vleků.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aantal stemmen: 0