Status rapport

Dit formulier is gesloten.

Autokemp Mšeno / hostel SK Mšeno

 

Staat: 
Tsjechische Republiek

Informatie

Beschrijving

Kemp a autokemp SK Mšeno - Ubytovna Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností tří přistýlek . V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůž,1x3lůž,5x4lůž ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka(zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, radiobudíkem, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka. Ubytovna - autokemp SK Mšeno, se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno směrem na Mladou Boleslav. Provoz ubytovny je celoroční, provoz autokempu vždy od 1.5 do 31.10. karavany po dohodě se správcem celoročně.

Mšeno
První dochované písemné historické podklady o Mšeně pochází z roku 1306 . Dominantou dnešního města je kostel sv.Martina který je postaven v novogotickém stylu stejně jako radnice.  Městské koupaliště(lázně) ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2002 oslavily 70 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku (voda ze skalního pramene vás zaručeně příjemně zchladí i v tom nejparnějším létě) a občasných kulturních akcí. Mšeno je známé především tím,že je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pro všechny pěší turisty ale cyklisty je Mšeno ideálním výchozím místem do okolní přírody, vzhledem k tomu že odtud vedou většinou všechny trasy , z  kokořínského dolu se musíte do Mšena vracet. Proč do Mšena....? když už pro nic jiného, tak pro celou řadu přitažlivých míst,kterých jsou místní lesy plné. Ať to jsou zvláštním,působením přírodních vlivů vzniklé,pískovcové útvary ( Obr a Žába,Pokličky,Faraon, Skalní město,Bludiště,Prolezovačky a další) nebo prameny výborné,vždy příjemně chladivé vody. I co by turista pohybující se na horském či silničním kole si přijdete na své. V prvním případě vás čeká spousta méně či více obtížných sjezdů a snad ještě větší množství dech beroucích výjezdů.

Locatie van het hostel en de caravan
Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi nebo Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m. Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka,Mladé Boleslavi a Dubé(přestup v Ráji). Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Informatie over accommodatie
Tehuis Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností tří přistýlek . V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích ( 1x2lůž,1x3lůž,5x4lůž ) Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka(zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, radiobudíkem, televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Motor kamp
Andere opties zijn 14-bedden in permanente caravans, die zijn uitgerust met een koelkast, een gasfornuis en zijn aangesloten op de el. energie Met de mogelijkheid van verwarming. Capaciteit 2x5-drie-bed, 1x 4-vierpersoonskamer.

Mogelijkheden van accommodatie, sport. Ubytování je využíváno převážně pro školy v přírodě, školní výlety. Zvláště výhodné vzhledem k dostupnosti sportovišť je využíváno pro různá soustředění.
V poslední době ho využívají skupiny turistů,cykloturistů,horolezců a skupiny rodin s dětmi.včetně rodinné rekreace. V neposlední řadě je využíváno jako školící středisko pro firmy,instituce ale i organizace. Sportovní možnosti.
Kokořínsko: een regio gecreëerd voor bos- en rotstoerisme, fietsen en klimmen.
Stadion SK Mšeno: 2x fotbalové hřiště,antukový kurt,ovál pro závody v ploché dráze s možností dalšího využití,krytá tribuna, depo,šatny a další travné plochy kde je možno hrát badminton,líný tenis a další hry.
Gemeente Sokol in Tsjechië: Sokol-hal - sportschool, 2x-gravelbaan 1.km.
Golden Lion Restaurant: 1x-gravelbaan 1.km.
Lagere school: voor de school een speeltuin, een school met gras begroeide speeltuin met een geasfalteerde baan, de mogelijkheid om de sportschool 500.m te gebruiken.
Filmschool Skalsko: sporthal? gym 5.km.
Stadskantoor: zomerzwembad 1,5km
Fishermen's Association: Vissen op de vijvers Meer 1.km.
Hucul club Laka Paradise: paardrijden 5.km
Hucul klub Pagina: Paardrijden 3.km

Galerij
prijslijst

Contact
Contact Formulier
Omgeving

Tips voor uitstapjes

 • Mělník Soutok dvou největších řek Labe a Vltavy, muzeum známé svou sbírkou historických kočárků, kostnice, zámek Mělník - návštěva vinných sklepů spojená s degustací vína. V září mělnické vinobraní.
 • Kasteel Mladá Boleslav en museum, productie en museum van Škoda-auto's
 • Liběchov Chateau Aziatische verzameling van Náprstkův muzea
 • Houska Castle Oorspronkelijk was een gotisch kasteel herbouwd tot een renaissance kasteel omgeven door mysterieuze mysteries. Oorspronkelijk was er een poort naar de hel.
 • Hrad Kokořín Patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším památkovým objektům středních Čech
 • Kasteel Bezděz Het Koninklijk Kasteel is een van onze beroemdste kasteelruïnes
 • Andere Mšeno Museum, Říp berg, Doksy, Máchovo meer, Vrátenská hora (uitkijktoren)

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Aantal stemmen: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ANDERE INTERESSANTE DINGEN