Pension Expres Atack

Staat:
Tsjechische Republiek

Informatie

Beschrijving

Penzion Brno - levné ubytování v Brně. Chystáte se do Brna a hledáte levné ubytování. Nabídneme vám skvělé ceny a příjemné prostředí. Expres Atack nabízí levné ubytování hotelového typu v jedno-, dvou- a tří-lůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení, předsíň a příslušenství. Ve společné kuchyni je k dispozici horkovzdušná trouba, lednice s mrazákem, varná konvice, nápojový automat. Grilujete rádi? Využijte našeho zahradního grilu a poseďte si v zastřešené pergole. V blízkostí je také dráha na kolečkové brusle.

Vybavení objektu penzionu

vchodová kamera, automatická brána, osvětlení všech prostor na fotobuňku, připojení k internetu WIFI a vlastní parkovací plocha střežená kamerovým systémem.

Meer dan 600 pensioenen in de regio Zuid-Moravië je kunt hier vinden.


Niet-geverifieerde gegevens
De accommodatie-informatie is hier toegevoegd op basis van informatie verkregen uit openbare bronnen (website van de exploitant) of aanbevelingen van bezoekers. Gebruik het contactformulier om up-to-date informatie over verkeer, prijzen en meer te vinden.

Voor eigenaren van onroerend goed

Als u uw centrum, huisje, camping, pension of appartement op onze portal hebt gevonden, kunt u contact met ons opnemen om de informatie per e-mail bij te werken: info@kempy-chaty.cz. Voer de apparaatnaam in het onderwerp van het bericht in.


Goedkope campings uit de hele Tsjechische Republiek. kamperen, kamperen, kamperen

Galerij
Contact Formulier
CONTACTFORMULIER
Data van uw verblijf
Informatie

Ik ga akkoord met nieuws te ontvangen

Om spam te voorkomen laat dit veld leeg.
Contact

Om contacten te bekijken met aanmelden of Registreren

Recenze

Reacties

Reactie toevoegen

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aantal stemmen: 0