Penzion Horka

 

 

 

Staat: 
Tsjechische Republiek

Informatie

Beschrijving

Penzion se nachází na jižním svahu Ještědského hřebene, s pohledem na Ještěd. Lokalita je typická pro Ještěd a okolí, od penzionu je nádherný výhled na údolí Máchova kraje. Ideální místo pro turistiku, cyklistiku, výlety do okolí i do Liberce a Českého Dubu. Pouze XNUMX zastávky autobusu Vás dělí od Ski areálu Ještěd, lanovky na Ještěd. V penzionu se ubytuje XNUMX osob. Pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyňka a sprchový kout je k dispozici i mimo pokoje na chodbě. Wifi na pokoji i v celém penzionu. Kromě wifi po celém objektu je v restauraci plátno s projektorem a televizí. S restaurací je spojen sál, kde je možné konat školení (XNUMX osob), a jeviště pro koncert či divadlo. Ubytování je možné i s domácím mazlíčkem na pokoji. Letní terasa pro letní obědy a grilování. Venkovní dětský koutek s prolézačkou a skluzavkou, pískoviště. Apartmán nabízí navíc XNUMX ložnice pro ubytování komplet rodiny nebo s přáteli. Můžete s sebou vzít i psy, včetně velkých plemen. V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy. Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký.

 

restaurant
 

Vybavení restaurace

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy.
Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký.

 •     Vybavena je projektorem a plátnem, televizí pro promítání sportovních zápasů. Využití rovněž při školeních a kurzech.
 •     Restaurace je propojena se sálem pro XNUMX osob, který lze rozdělit.. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy)
 •     V restauraci je XNUMX stolů a kulatý stůl pro XNUMX osob.
 •     V restauraci je bar.

Zvláštní nabídka

Domácí husa s knedlíkem a se zelím podávaná v tradičním českém nádobí a stylu. Pro labužníky vřele doporučujeme.

Připravíme:

 •     Studený raut
 •     Raut s teplým bufetem
 •     Slavnostní raut s teplým bufetem
 •     Kompletní svatební meny a tabuli
 •     Připavíme pro Vás narozeninové party, dětské oslavy.
 •     Nesmí chybět ani výzdoba, promyšlená organizace průběhu večera.

 
Sál s jevištěm

Možnost využití sálu s jevištěm. Vhodné k pořádání oslav, rautů, svatebních hostin a dalších společenských akcí. Pro firmy a školy stanovíme cenu množstevní dohodou při naplnění kapacity penzionu. Firmám nabízíme teambuldingové podmínky, pronájem fotbalové plochy a tenisového kurtu.

Sál je velmi vhodný na tancování jak klasické, tak i moderní. Rozměry jsou dostatečné pro klasický tanec. Materiál parkety. Jsou zde organizovány taneční soustředění pro klasický tanec, ale i zumbu.
 

Meer dan 600 pensioenen in de regio Liberec je kunt hier vinden.


Niet-geverifieerde gegevens
De accommodatie-informatie is hier toegevoegd op basis van informatie verkregen uit openbare bronnen (website van de exploitant) of aanbevelingen van bezoekers. Gebruik het contactformulier om up-to-date informatie over verkeer, prijzen en meer te vinden.

Voor eigenaren van onroerend goed

Als u uw centrum, huisje, camping, pension of appartement op onze portal hebt gevonden, kunt u contact met ons opnemen om de informatie per e-mail bij te werken: info@kempy-chaty.cz. Voer de apparaatnaam in het onderwerp van het bericht in.


 

Goedkope campings uit de hele Tsjechische Republiek. kamperen, kamperen, kamperen

Galerij
Contact

 

Om contacten te bekijken met aanmelden of Registreren

Recenze

Reacties

Reactie toevoegen

Omgeving

V okolí penzionu je mnoho možností jak trávit volný čas. Záleží jen na Vás, zda vyberete adrenalin, relax, sportovní aktivity nebo turistiku.

Nabízí se turistické trasy, koupání na koupališti v těsné blízkosti penzionu, golf, minigolf, sjezd na koloběžkách z Ještědu, v zimě sjezdové lyžování, cyklistika, výlety do okolních hradů a zámků, atd.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Aantal stemmen: 0

 

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ANDERE INTERESSANTE DINGEN