Penzion Sv. Florian

Staat:
Tsjechische Republiek

Informatie

Beschrijving

Penzion je v těsném doteku s krásou přírody jizerských hor, lyžařským areálem Zásada či výletním areálem Pěnčín. Nejenom proto je náš penzion ideálním místem pro rodinnou dovolenou, firemní ubytování nebo víkendovou relaxaci. Penzion Florián nabízí. Komfortní ubytování v moderně vybavených a útulně zařízených pokojích. Wifi připojení k internetu. Televize ve výbavě každého pokoje. Pokoje jsou 3 až 5-ti lůžkové, přičemž celková kapacita penzionu činí až 34 lůžek. Náš penzion má i apartmá pro 4 osoby s obývacím pokojem a možností 2 osob na přistýlce. Vedle penzionu se nachází bezplatné parkoviště pro 7 osobních automobilů. Ve venkovních prostorách Vás dále potěší letní altán se zahradou a možností grilování. Přímo v penzionu je také restaurace. Přímo v objektu se nachází restaurace s nekuřáckým salonkem, která má 46 míst k sezení. Nabízí možnost pořádání rodinných oslav, firemních večírků, školení a jiných akcí.

Meer dan 600 pensioenen in de regio Liberec je kunt hier vinden.


Niet-geverifieerde gegevens
De accommodatie-informatie is hier toegevoegd op basis van informatie verkregen uit openbare bronnen (website van de exploitant) of aanbevelingen van bezoekers. Gebruik het contactformulier om up-to-date informatie over verkeer, prijzen en meer te vinden.

Voor eigenaren van onroerend goed

Als u uw centrum, huisje, camping, pension of appartement op onze portal hebt gevonden, kunt u contact met ons opnemen om de informatie per e-mail bij te werken: info@kempy-chaty.cz. Voer de apparaatnaam in het onderwerp van het bericht in.


Goedkope campings uit de hele Tsjechische Republiek. kamperen, kamperen, kamperen

Galerij
Contact Formulier
CONTACTFORMULIER
Data van uw verblijf
Informatie

Ik ga akkoord met nieuws te ontvangen

Om spam te voorkomen laat dit veld leeg.
Contact

Om contacten te bekijken met aanmelden of Registreren

Recenze

Reacties

Reactie toevoegen

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aantal stemmen: 0