Pension Pod Vlekem

Staat:
Tsjechische Republiek
Gebied:

Informatie

Beschrijving

Rodinný penzion Pod Vlekem se nachází v horském středisku Dolní Morava mezi Jeseníky a Orlickými horami pod Kralickým Sněžníkem. Penzion je umístěn v lyžařském areálu "Větrný vrch", 30m pod prvním vlekem (umělé zasněžování, noční lyžování). V areálu jsou dva vleky a tři sjezdovky o délce 800m, převýšení je cca 150m. V létě je sjezdovka využitá jako trať pro kola. Součástí areálu je snowboardový park, ski/snowboard půjčovna, servis, lyžařské školičky. V okolí jsou 3 restaurace, disko, čajovna. 100m od penzionu je obchod a zastávka autobusu.

Ubytování je formou apartmánů a samostatných pokojů:

Apartmán č.1,3,4 - pro 8 osob

Každý z těchto apartmánů má dvě ložnice pro 4 osoby, obytnou kuchyň vybavenou lednicí, varným panelem, troubou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím, v kuchyni je posezení u krbových kamen, jídelní kout. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC (samostatně) a chodbu.
Topení je elektrické, krbová kamna jsou navíc, otop do kamen není zahrnutý v ceně. Otop do krbových kamen je si možno dovézt nebo zakoupit na místě od správce (cena dle nákupu 10kg dřevěných briket od 50-60Kč).

Meer dan 200 pensions in Pardubický kraj je kunt hier vinden.


Niet-geverifieerde gegevens
De accommodatie-informatie is hier toegevoegd op basis van informatie verkregen uit openbare bronnen (website van de exploitant) of aanbevelingen van bezoekers. Gebruik het contactformulier om up-to-date informatie over verkeer, prijzen en meer te vinden.

Voor eigenaren van onroerend goed

Als u uw centrum, huisje, camping, pension of appartement op onze portal hebt gevonden, kunt u contact met ons opnemen om de informatie per e-mail bij te werken: info@kempy-chaty.cz. Voer de apparaatnaam in het onderwerp van het bericht in.


Goedkope campings uit de hele Tsjechische Republiek. kamperen, kamperen, kamperen

Galerij
Contact Formulier
CONTACTFORMULIER
Data van uw verblijf
Informatie

Ik ga akkoord met nieuws te ontvangen

Om spam te voorkomen laat dit veld leeg.
Contact

Om contacten te bekijken met aanmelden of Registreren

Recenze

Reacties

Reactie toevoegen

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aantal stemmen: 0

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----
ANDERE INTERESSANTE DINGEN