Pension U Lipna

Staat:
Tsjechische Republiek
Gebied:

Informatie

Beschrijving

Našim milým hostům nabízíme dvou, šesti a osmilůžkové pokoje, čtyřlůžková studia a jeden dvoupokojový apartmán s příslušenstvím. Čtyřlůžková studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení a dvoupokojový apartmán je k tomu vybaven zařízenou kuchyňkou, má vlastní vchod a balkón s výhledem na Lipno. Je to fakticky samostatná bytová jednotka 1+1. Ostatní pokoje v objektu mají vlastní wc, prostorné a velmi pěkné a vždy čisté umývárny se sprchovými kouty jsou však pro pokoje společné, 4x dámské a 4x pánské. K dispozici je dále společná kuchyň vybavená základními spotřebiči a veškerým potřebným nádobím a společenská místnost - jídelna s TV. Pokoje i apartmány jsou standardně vybavené novým nábytkem, jsou prostorné, s dostatečným množstvím úložných prostor. Budova je přízemní, bezbariérová o celkové kapacitě 48 lůžek.

Rozvržení pokojů dle počtu lůžek je 1x dvoulůžkový pokoj, 1x šestilůžkový 3x osmilůžkový a 3x čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky.

Vybavení pokojů je standardní, při rekonstrukci byl pořízen nový nábytek. V každém pokoji je koberec, určitý počet lůžek, samozřejmostí jsou čistě povlečené lůžkoviny, velká šatní skříň s regály i ramínky a stůl s odpovídajícím počtem židlí.


Niet-geverifieerde gegevens
De accommodatie-informatie is hier toegevoegd op basis van informatie verkregen uit openbare bronnen (website van de exploitant) of aanbevelingen van bezoekers. Gebruik het contactformulier om up-to-date informatie over verkeer, prijzen en meer te vinden.

Voor eigenaren van onroerend goed

Als u uw centrum, huisje, camping, pension of appartement op onze portal hebt gevonden, kunt u contact met ons opnemen om de informatie per e-mail bij te werken: info@kempy-chaty.cz. Voer de apparaatnaam in het onderwerp van het bericht in.


Goedkope campings uit de hele Tsjechische Republiek. kamperen, kamperen, kamperen

Galerij
Contact Formulier
CONTACTFORMULIER
Data van uw verblijf
Informatie

Ik ga akkoord met nieuws te ontvangen

Om spam te voorkomen laat dit veld leeg.
Contact

Om contacten te bekijken met aanmelden of Registreren

Recenze

Reacties

Reactie toevoegen

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aantal stemmen: 0