TOPlist

Dovolená na čtyřech kolech jde opět do módy

 

Oblíbené trávení dovolené v karavanu nebo obytném autě cestováním napříč Evropou je opět v kurzu. Jste i vy milovníci nezávislého cestování? Pak nesmíte chybět od 15. do 17. dubna 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA, kde se uskuteční 7. ročník veletrhu FOR CARAVAN. Přijďte si prohlédnout pestrou nabídku firem z oblasti karavaninku a kempování. Sedmý ročník tradičního veletrhu FOR CARAVAN bude i v letošním roce plný novinek. Návštěvníci se mohou těšit na atraktivní přehlídku vystavovatelů, kteří kromě obytných automobilů a karavanů nabídnou doplňky pro kempování. Veletrh se letos uskuteční v novém termínu a obsadí v PVA EXPO PRAHA nové haly 3 a 4, které návštěvníkům i vystavovatelům dopřejí komfortnější zázemí.

Na veletrhu budou zastoupeny všechny významné značky karavanů a obytných vozů

Vystavovatelé veletrhu FOR CARAVAN si pro návštěvníky i letos chystají spoustu novinek. Přední výrobce luxusních obytných vozů značky Morelo představí nejnovější generaci modelu Palace 93 LSB. Nováčkem nejen na veletrhu, ale i na českém trhu, je firma Campingworld Neugebauer s.r.o., která je oficiálním prodejcem obytných automobilů Carthago a Malibu Reisemobile. Tradiční vystavovatel Caravan Metropol přiveze do Letňan kolekci karavanů Bürstner a špičkový design vozů značky Niesmann+Bischoff. Chybět nebude ani přehlídka značek ELNAGH, MOBILVETTA, McLOUIS, Benimar a RAPIDO, kterou najdete v rámci expozice firmy HvCARAVANS Mariánské Lázně. Pravidelný vystavovatel firma BURIMEX představí několik nových modelů obytných automobilů značky EURAMOBIL Forster a obytné přívěsy značky Caravelair, které zaujmou svou výhodnou cenou začínající již na 270 000 Kč. Objeví se i společnost Hyundai Centrum Praha, která má v portfoliu nejen zavedenou italskou značku GIOTTILINE a francouzského výrobce integrovaných obytných vozů ITINEO, ale nově také německou značku EURA MOBIL.

For Caravan - kam s karavanem

Své místo budou mít i potřeby pro kempování. Například firma PROKARAVAN s.r.o. přiveze nádobí zn. Bruner, kempinkový nábytek Outwell, vodotěsná pouzdra na telefony, stany a další doplňky pro karavanink a kempink.

Karavanové městečko v Letňanech

Užijte si dosyta atmosféru výstavy FOR CARAVAN a přijeďte do Letňan svým karavanem nebo obytným autem. Karavanové městečko, které pro vás bude přichystáno, bude v provozu nepřetržitě od 15. dubna od 8.00 hodin do 17. dubna do 19 hodin. Parkování v karavanovém městečku bude pro zájemce zdarma. K dispozici bude WC a tekoucí voda.

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.