TOPlist

Kam do kempu - červenec a srpen 2015

 

I letos jsme pro Vás připravili tipy na ubytování v nejlépe hodnocených kempech, v chatových osadách, autokempech a v rekreačních areálech na letní měsíce červenec a srpen 2015. Zde jsou některé z nich...

pláž v kempu StrmilovBazén v kempu Karolina

Autokemp a chaty Vodník

Oblast: Jižní Čechy, okres Prachatice

Popis kempu:

Ubytování v dřevěných chatkách (8 chatek/ s kapacitou 4-5 míst na jednu chatku , kuchyňka, WC) na klidném místě plné zeleně a v blízkosti lesa. Možnost parkovaní přímo u chat nebo přimo v kempu. Lokalita Vodník se nacházi v příjemném prostředí v blízkosti bývalého přirodního koupaliště ve Vimperku s tradicí více než 100 let. Samotné chatky jsou umístěny přímo ve sportovním areálu, kde je možno využít velmi kvalitní nově postavenou in-line drahu a děti určitě ocení dětské hřiště, které je k dispozici ubytovaným hostům.

Typ ubytování: vybavené chatky

Volné termíny

 • červenec:  od 1.7 do 11.7 a  od 18.7 do 31.7
 • srpen: od 2.8 do 30.8

Slevy: Sleva 10% na pobyty (původní cena za noc 790,-, nyní 711,-)

Více o kempu Vodník


Rekreační středisko Strmilov - Chatrek

Oblast: Česká Kanada, okres Jindřichův Hradec

Popis střediska:

Rekreační středisko Chatrek je přizpůsobeno pro rekreanty všech věkových kategorií, rodiny s dětmi, kolektivy, možno i se psem. Koupání - vlastní písečná pláž, skokanská věž, lodičky, šlapadla. Ubytování - ve 4 lůžkových chatkách (molitanové matrace, prošívané deky - doporučujeme vlastní povlečení, 220V) - kapacita 24 chatek.

Typ ubytování: vybavené chatky a sruby

Volné termíny

 • od 18.07. - 25.07. 2015
 • od 25.07. - 01.08. 2015
 • od 08.08. - 15.08. 2015
 • od 15.08. - 22.08. 2015

Více o středisku Strmilov - Chatrek


Areál a kemp Sázavský ostrov

Oblast: Sázava, okres Benešov

Popis kempu:

Nový relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov ve městě Sázava čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví (45 km jihovýchodně od Prahy, exit 34 z dálnice D1). Nabízí stále se rozšiřující škálu možností zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl.

Typ ubytování: mobilní domy a apartmány

Volné termíny

 • Červenec - od 4.7  do 11.7.
 • Srpen - od 15.8 do 22.8.

Více o kempu Sázavský Ostrov


Chatový areál a hotel Ondrášův Dvůr

Oblast: Beskydy, okres Frýdek-Místek

Popis střediska:

Areál a kemp s chatkami Ondrášův dvůr nabízí ubytování pro méně  i více náročnou klientelu vyhledávající především sport a zábavu v chatkách sousedících s hotelem. Ubytování v chatkách je vhodné pro větší skupiny např. školy v přírodě, lyžařské kurzy, cyklisty, běžkaře nebo skupiny turistů. Celková kapacita ubytování na Domkách Lux a chatkách je 113 míst, z toho 85 lůžek a 28 přistýlek. Chatky jsou nově rekonstruovány a vybaveny vlastním sociálním zařízení se sprchovým koutem, TV a elektrickým vytápěním po celý rok.

Typ ubytování: Apartmánové domky a chatky

Volné termíny

 • Červenec od 4.7 do 6.7.2015 a od 18.7 do 20.7.2015
 • Srpen - od 1.8 do 2.8.2015 a od 21.8 do 30.8.2015

Více o areálu Ondrášův Dvůr


Chatová osada na řece Sázava

Oblast: Sázava, okres Kutná Hora

Popis střediska:

Letní rekreační středisko Osada a kemp s chatkami na řece Sázavě Vám nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném koutu přírody u řeky Sázavy. Středisko se nachází v okrese Kutná Hora, mezi městy Sázava a Ledečko. Leží na pravém břehu řeky v obci Samopše.

Typ ubytování: chatky

Volné termíny

 • Od 4.7.2015 - 19.7. 2015  (2 volné chaty)
 • Od 26.7. - 31.8.2015  (volných 7 chatek)

Více o chatové osadě Sázava


Kemp Mlýn Brejlov

Oblast: Sázava, okres Benešov

Popis střediska:

Chatový kemp Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině Středních Čech na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. K dispozici je chatový areál s kapacitou 7 vybavených chat s 35 lůžky. Chatový kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, firemní akce i pro skupinové pobyty, či vodáky.. Areál / kemp se nachází v obci Týnec nad Sázavou, okres města Benešov.

Typ ubytování: vybavené chatky

Volné termíny

 • Červenec - od17.7 do 24.7.2015
 • Srpen -   od 8.8 do 13.8 / od 16.8 do 20.8 / od 23.8 do 28.8.2015

Slevy: Cena chatky je 2.400 Kč po slevě 10% = 2.160 Kč

Více o kempu Mlýn Brejlov


Kemp Kokořín

Oblast: Kokořínsko, okres Mělník

Popis střediska:

Autokemp a kemp Kokořín je umístěn v romantickém údolí Kokořínska, kraji Karla Hynka Máchy. K dispozici je 15 chatek, krásné zatravněné plochy pro karavany a stany včetně elektrických přípojek, nově zrekonstruovaná sociální zařízení a sprchy, pro ty menší a nejmenší prolézačky, hříště pro míčové hry, pískoviště i hračky. Ti, kdo chtějí zahnat hlad, mohou vyzkoušet skvělou kuchyni za dobré ceny, kde si něco na zub vybere snad každý.

Typ ubytování: vybavené chatky, plochy pro stany a karavany

Volné termíny

 • Červenec - od 5. 7. do 18. 7. 2015

Více o Autokempu Kokořín


Kemp Karolina

Oblast: Český les - Plzeňsko, okres Tachov

Popis střediska:

Kemp Karolina (pro rodiny s dětmi) naleznete v panenské přírodě Západních Čech. Camp leží v okresu města Tachov na rozhraní CHKO Českého lesa a Slavkovského lesa nedaleko obce Brod nad Tichou. Kemp je vhodný pro letní dovolenou, rodinné ubytování, stanování. Tento poklidný kemp i autokemp je vybavený i plochami pro karavany a obytné vozy.

Typ ubytování: vybavené 5 a 6 lůžkové chatky, mobilheimy, plochy pro stany a karavany

Volné termíny

 • Červenec - 27.6. - 4.7.2015 /  od 11.7  do 30.7.2015 (volné chatky)
 • Srpen -  od 1.8. do 29.8.2015 (volné chatky i mobilheimy)

Více o kempu Karolina


Kemp Dolce

Oblast: Krkonoše, okresTrutnov

Popis střediska:

Celoročně otevřený rekreační areál Dolce, umístěný uprostřed poklidné přírody, na úpatí hor Krkonoš, 4 km od města Trutnova. Poklidná rekreace je zajištěna v jarních a podzimních měsících, v létě pak areál ožívá díky atrakcím a prázdninovému týdennímu programu. Kemp Dolce je vhodný pro rodinnou rekreaci i skupinové pobyty. Nedílnou součást kempu Dolce tvoří rekreační nádrž s travnatou pláží s tobogánem, rybník pro sportovní rybolov, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením, dětská hřiště, minigolf a kurty na tenis a volejbal.

Typ ubytování: vybavené fínske chaty, rekreační domky, mobilheimy, plochy pro karavany a stany

Volné termíny

 • Červenec - od 8.7 do 30.7.2015
 • Srpen - od 1.8 do 21.8.2015

Slevy: Sleva 10% na ubytování

Více o kempu Dolce - Krkonoše


Rekrační areál Dešná

Oblast: Střední Morava, okres Zlín

Popis střediska:

Kemp a autokemp Resort Dešná se nachází v okresu města Zlín v oblasti Východních Čech (Zlínský kraj) v rekreační oblasti Střední Morava - Haná.. Kemp nabízí k ubytování chatky Feng Shui, Luxusní chatky,, vybavené chatky, plochy pro karavany, místa pro vlastní stany na stanování i možnost pronájmu vybaveného stanu Outwell. Sháníte-li pro svou aktivní dovolenou ubytování Zlín, Vizovice, také tehdy je RESORT DEŠNÁ tou správnou volbou. Mírně zvlněný krajinný reliéf a odpovídající terén uspokojí méně i více náročné milovníky turistiky či cykloturistiky.

Typ ubytování: vybavené chatky - chaty

Volné termíny

 • Červenec - od 8.7 do 12.7.2015

Slevy: Sleva 10% na ubytování na minimálně 4 noci

Více o kempu Resort Dešná


Autokemp Bukovanská Zátoka

Oblast: Střední Čechy, okres Příbram

Popis střediska:

Karavanový kemp Bukovanská je nově založený kemp v Bukovanské zátoce. Kemp zahajuje svůj provoz rokem 2012. V současné době nabízíme karavanová stání pro 16 karavanů na terasovitě upraveném terénu tak, aby z každého stání byl výhled na vodu. Dále nabízíme kotvení lodí přímo v bezprostřední blízkosti kempu - molo G, nebo v zátoce ŠTURMOVKY - molo A, B, dále v zátoce Těchnič molo E.  Parkovat lze přímo na místě na vyhrazených plochách. V zátoce je velmi hezké koupání pro rodinné příslušníky...

Typ ubytování: stání pro karavany a obytné vozy

Volné termíny

 • Červenec + srpen - volné místa pro karavany

Slevy: Sleva 15% pro karavanové stání na celé léto červenec a srpen

Více o autokempu Bukovanská zátoka


Kemp Stříbrný rybník

Oblast: Východní Čechy, okres Hradec Králové

Popis střediska:

Kemp Stříbrný rybník u Hradce Králové je prostorný s dostatkem míst pro stanování, karavany (možnost připojení od jara do podzimu) či obytná auta. Do kempu se lze snadno dostat jak autem, tak městskou hromadnopu dopravou, z hlavního nádraží i z centra jsou to autobusy č. 11 a 17 zastávka Stříbrný rybník.

Typ ubytování: vybavené chatky

Volné termíny

 • Červen & Červenec - od 20.6 do 4.7.2015
 • Srpen & Září - od 29.8 do 30.9.2015

Více o kempu Stříbrný Rybník


Areál a kemp Ostružno

Oblast: Český Ráj, okres Jičín

Popis střediska:

V areálu Ostružno v okresu Jičín je možnost ubytování ve 2 typech chatek s možností stravování (polopenze nebo plná penze – snídaně, oběd i večeře jednotné menu). Ubytování v chatkách STANDARD Rekreačně zařízené, většinou 4 a 5 lůžkové. V omezeném počtu jsou také k dispozici chatky 2, 3 a 7 lůžkové. Chatky jsou vybavené šatní skříní, palandou, stolem, židlemi a zásuvkou s elektrickým proudem. Před chatkou je lavička.

Typ ubytování: vybavené chatky

Volné termíny

 • Červenec - od 19.7 do 30.7.2015
 • Srpen - od 1.8 do 30.8.2015

Více o kempu Ostružno - Český ráj


Kemp a areál Pecka

Oblast: Český Ráj, okres Jičín

Popis střediska:

V rekreačním areálu Pecka je k dispozici celkem 41 jednoduše vybavených čtyřlůžkových chatek. 30 chatek je v dolní části areálu, 11 chatek v horní části areálu. V každé chatce jsou 2 palandy, skříň a zásuvka s el. proudem. Chatky nemají vlastní sociální zařízení, společné sprchy a WC jsou umístěny v centrální budově. K ubytování v chatkách je vždy zajištěno i stravování, a to buď formou polopenze nebo plné penze (snídaně servírovaná, oběd i večeře jednotné menu).

Typ ubytování: vybavené chatky

Volné termíny

 • Červenec - od 11.7 do 30.7 (volné chatky)
 • Srpen - od 15.8 do 22.8.2015 (volné chatky)

Více o kempu Pecka


Areál Vysoká Srbská

Oblast: Adršpašsko - Broumovsko, okres Náchod

Popis střediska:

Rekreační areál se nachází 1 km od obce Vysoká Srbská, na absolutně klidném místě v údolí lemovaném lesy. Prostorným travnatým pozemkem protéká průzračný potok, ve kterém můžete pozorovat i pstruhy. Možnost ubytování v pokojích v hlavní budově či v pokojích v chatkách, široká možnost sportovního vyžití, ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, skalní lezení, nebo různé hry v lese. Areál je určen pro tábory, školy v přírodě a různé firemní akce.

Typ ubytování: vybavené chatky

Volné termíny

 • Červenec + srpen je možné pořádat skupinové akce a školní výlety

Více o areálu Vysoká Srbská


Chatový areál Nová Polana

Oblast: Severní Morava, Beskydy, okres Frýdek - Místek

Popis střediska:

NOVÁ POLANA se nachází v nejvýchodnější části České republiky v Těšínských Beskydech. Areál je situován přibližně uprostřed údolí na samotě v katastru obce Dolní Lomná. Je to romantické údolí, kterým protéká průzračně čistá voda říčky Lomné. Řadí se mezi nejkrásnější údolí Moravskoslezských Beskyd s pozoruhodností, kterou je prales Mionší, jeden z největších v České republice. Nabízíme levné ubytování v rodinných chatkách.

Typ ubytování: vybavené chatky + ubytování v penzionu

Volné termíny

 • Červenec - od 1.7 do 25.7.2015
 • Srpen - od 23.8 do 31.8.2015

Více o areálu Nová Polana


 

Další  slevy a Last Minute

Další tipy na slevy a Last Minute nabídky a to jak pro kempy, autokempy tak i pro penziony, chaty, chalupy a apartmány naleznete v sekci "SLEVY"

Kempy-chaty na Facebooku

V případě, že se nám naše tipy na letní dovolenou líbili, tak nám o tom můžete napsat přímo na Facebooku (Facebook  Kempy-chaty.cz), nebo nám dejte jen "Líbí se mi" :-)

Soutěž o slevovou kartu na ubytování

Jestli jste už navštívili některý z těchto kempů, tak neváhejte a napište u nás recenzi. Následně se můžete zapojit do soutěže, kde je možné vyhrát Klubovou kartu Kempy-chaty.cz. Více o soutěži na Kempy-chaty.cz

 

Váš tým Kempy-chaty.cz

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.