Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

TOPlist

Kam k vodě - Tipy na noční koupání v Thermalparku Dunajská Středa

 

 

Chcete si dopřát relax a zábavu v teplé termální vodě? Pak neváhejte a vydejte se do Thermalparku Dunajská Streda, kde na vás čekají různé akce a podujetí. Jednou z nich je noční koupání, které se koná každý pátek a sobotu od 20:00 do 23:00 hodin. Užijte si romantickou atmosféru, hudbu, osvětlení a samozřejmě teplou vodu. Noční koupání je vhodné pro páry, rodiny i přátele, kteří chtějí prožít nezapomenutelný večer. Vstupné na noční koupání je stejné jako na denní koupání, takže si můžete užít všechny výhody Thermalparku za příznivou cenu.

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/thermalpark_dunaska_streda_nocni_koupani_1.jpg
 

Pokud máte rádi saunování, pak si nenechte ujít saunový maratón, který se koná v termínech 10.02., 16.03., 27.04.2024. Zažijte nevšední zážitky s našimi sauna majstrami, kteří rozpália nielen sauny ale aj náladu. Vstup podľa aktuálneho cenníka: 1 + 3 EUR/rituál. Počet účastníkov na jednotlivých rituáloch je obmedzený, preto sa prosím vopred nahláste v messenger správe, na info@thermalpark.sk alebo telefonicky na 0907 891 902 / 031 551 00 96.

Pokud chcete strávit více času v Thermalparku, můžete si rezervovat pobyt v hotelu Thermalpark***, kde si můžete vybrat z různých pobytových balíčků, nebo i s vlastním karavanem. Například wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu. Více informací o pobytových balíčkoch naleznete na webové stránce areálu.

Thermalpark Dunajská Streda je ideálním místem pro odpočinek a zábavu ve vodě. Navštivte jej a přesvědčte se sami. Pro více informací o termínech, cenách a ubytování navštivte webovou stránku Thermalparku

 


>> VÍCE O AKCÍCH - THERMALPARK DUNAJSKÁ STŘEDA << 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko