TOPlist

Nejlépe hodnocené kempy v roce 2014 - 1. část

 

 

V prvním díle nejlépe hodnocených kempů Vám chceme představit druhou desítku zařízení kam patří: kempy, autokempy, stellplatzy, rekreační střediska, vodácké kempy, chatové osady a samozřejmě i tábořiště z České republiky i ze Slovenska. Ke každému kempu si něco napíšeme pro lepší přehlednost. Pořadí kempů zde uveřejníme podle aktuálního datumu, který naleznete na konci článku. Pořadí se může každým dnem měnit. Zde představujeme druhou desítku nejlepších kempů z pohledu Vás návštěvníků a hostů...

Recenze kempy 2014

 

20. místo - Kemp U Kukačků

Až pojedete kolem okresu Český Krumlov, tak zde můžete nalézt kemp s rančem U Kukačků - Lipno. Kemp má široký záběr ohledně možností ubytování a právě proto patří mezi nejlépe hodnocené.. Ubytovat se zde můžou karavanisté, rodiny s dětmi, nebo můžete přijet jen tak s vlastním stanem. Nejžádanější jsou ovšem vybavené chatky, které mají vlastní kuchyňku s ledničkou, vařičem, rychlovarnou konvicí, základním nádobím a nábytkem (židle, stůl, skříně). Jak jsme již vzpomínali, tak kemp se nachází na Lipně, takže není nouze o sportovní vyžiti. Navíc Vám majitelé kempů můžou zapůjčit i lodě. Milovníci koní si také přijdou na své. Vždyť kdo by odmítl projížďku na koni po ranči. Více o Kempu U Kukačků..

 

19. místo - Kemp Zvůle, Kunžak

V jižních Čechách ještě chvíli zůstaneme. Představujeme Vám autokemp Zvůle, který se umístil v roce 2014 na 19. pozici. Podle názvu kempu by se mohlo zdát, že se primárně orientuje na karavanisty, ale není tomu tak. V kempu je možné objednat a pořádat skupinové pobyty a školy v přírodě. Proto zde naleznete vybavené chatky s vlastním sprchovým koutem, které uvítají i rodiny s dětmi. Pro děti zde máme minigolfové hřiště, dětskou trampolínu a dětský koutek s pískovištěm a prolézačkami. Tak se nemusíte bát, že se Vaše děti na dovolené budou nudit. Pro dospěláky a sportovně založené je k dispozici stolní tenis, zapůjčení lodí, šlapadel a kol, nebo hřiště na plážový volejbal. Kemp jako takový je bohatý na zážitky v podobě turistiky i cykloturistiky. V horkých dnech se můžete i vykoupat. Více o autokempů Zvůle..

 

18. místo - Kemp Bítov

Teď se přesuneme na jižní Moravu, kde se nachází jeden z nejnavštěvovanějších kempů a středisek a to Kemp Bítov - Vranovská přehrada (okres města Znojmo). Až na 18. místě pro rok 2014 se umístil zda jen proto, že recenze jsme spouštěli až v druhé půlce roku a tento jinak vynikající kemp nestihl nazbírat dostatek hvězdiček. Věříme tomu, že v přístím roce se Camp Bítov dostane na nejvyšší příčky. Tomuto kempu v zásadě není co vytknout, služby jsou zde na úrovni, ceny přijatelné a vedení kempu v čele s milou paní Muchovou očividně ví jak má svoji práci dělat. Nezbýva nic jiného než tento kemp doporučit. Další informace včetně ubytování, sportovního vyžití a okolí kempu Bítov naleznete zde..

 

17. místo - Camping Vranovská Pláž

neméně známý a navštěvovaný je Kemp Vranovská Pláž, který také naleznete na jižní Moravě. Kemp nabízí několik typů ubytování pro rodiny s dětmi i pro skupiny ve svém rozlehlém rekreačním středisku. Zde u Vranovské přehrady (která se pyšní rok co rok čistotou vody) se nemusíte obávat pustit svoje deti vykoupat se. Pro aktivity ve vodě jako to už v letě bývá si provozovatelé kempu přichystali řadu atrakcí jako např. půjčovna člunů a šlapadel. I když je Kemp Vranovská pláž už vlastně rekreační středisko, určitě zde neutrpělo ubytování v soukromí. Chatky, které se zde pronajímají jsou oddělené. Další informace o kempu zde..

 

16. místo - Rekreační Středisko Koky Šimanov

Teď se přesuneme do Západních Čech, okres města Klatovy, kde sídlí chatový kemp Koky Šimanov. Tohle středisko je určeno hlavně k rodinné rekreaci, je vhodné pro školy v přírodě, školní výlety, pořádání akcí a podobně. Tento kemp funguje celoročně, takže se můžete ubytovat přes léto, ale ve hře je i zimní dovolená, či oslava Silvestra. Vzhledem k tomu, že kemp se nachází na úpatí Šumavy, tak jsou zde ideální podmínky pro houbaření a procházky po hezkém okolí a po nedalekých lesích. Jak se říká, je lepší jednou vidět, než stokrát o tom číst. Víc už o kempu naleznete zde..

 

15. místo - Kemp Ostružno

Jestli jste chtěli do ráje, tak Vám můžeme představit kemp a středisko Ostružno, který se nachází v Českém ráji. Pro bližší lokalizaci tento kemp naleznete v okresu města Jičín. Poloha kempu z hlediska rekreace je výhodná, protože se nachází u lesa. Kdyby Vám nestačili procházky po blízkém lese, můžete se také vykoupat v přírodní nádrži, nebo v bazénu, který pro Vás provozovatelé přichystali. V kempu mysleli i na rybáře a houbaře. Mimo to v blízkosti areálu vedou vyznačené cyklistické stezky, které Vás zavedou na nejkrásnější místa Českého ráje. Více už o kempu zde..

 

14. místo - Kemp Kanina U Součků

Teď se přesuneme do Středních Čech a to do okresu města Mělník. Zde se necelých 50 km od centra Prahy nachází kemp a rekreační středisko Kanina - U Součků. Areál je zaměřený hlavně na rodiny s dětmi a na pořádání škol v přírodě, letních táborů, podnikových akcí a skupinových oslav. Prostředí chráněné krajinné oblasti Kokořínsko je k tomu jako stvořené. Jestli Vás zajímá turistika, přírodní zajímavosti, tak jste na správném místě. V okolí kempu jsou k vidění například pískovcové skály, vyhloubené skalní domy a pokličky. Dále hrad Kokořín, nebo historický zámek Mělník. Více o kempu U Součků..

 

13. místo - Kemp Havraníky

Tak a teď zpátky na jižní Moravu. Tady má svojí nenahraditelnou pozici i kemp Havraníky, který úspěšně provozuje pán Milbach již řadu let. Tento chatový kemp můžete najít, když budete mít cestu přes okres Znojmo. Majitel tohoto kempu se pyšní nízkými cenami a kvalitními službami. Důkazem toho je i to, že přes letní sezónu má svoje vybavené chatky neustále obsazené. Jestli jste měli v plánu navštívit kemp Havraníky a informace o neustálé obsazenosti Vás znepokojila, tak nezoufejte. Kromě chatového kempu se zde můžete ubytovat i v penzionu Havraníky, který se nalézá ve stejném areálu. Kdyby jste předce jen měli v plánu ubytovat se v chatce, tak Vám můžeme poradit jen jedno. Chatku si rezervujte už nekdy v lednu, nebo v únoru. Jestli Vás článek zaujal, více informací o tomto kempu na jižní Moravě naleznete zde..

 

12. místo - Chatová osada Slunečnice

V nejnavštěvovanější oblasti jižních Čech si našla svoje místo i Chatová osada Slunečnice z okresu města Jindřichův Hradec, která se umístila na krásném 12. místě v celkovém hodnocení a recenzí kempů pro rok 2014. Jak už název napovídá, zde se můžete ubytovat hlavně ve vybavených chatkách. V rámci areálu osady a kempu Slunečnice se zde můžou pořádat různé akce, skupinové pobyty, srazy a dokonce i svatby. Určitě není nic romantičtějšího, než svatba v přírodě, u vody a s veškerým komfortem. Nicméně paní majitelka nezapoměla ani na karavanisty, kteří podobné lokality vyhledávají. Chcete vědět více? O Slunečnici čtěte zde..

 

11. místo - Rekreační středisko a kemp Pecka

Teď se přesuneme do Východních Čech, do okresu města Jičín, kde leží středisko a kemp Pecka. Tento kemp úspěšně provozuje již nekolik let cestovní agentura BK Tour. I vzhledem k poloze kempů, který se nachází na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší se da očekávat příjemně strávenou dovolená jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce. Čeká tu na Vás čerstvý vzduch a znamenitá strava v podobě centrální restaurace i s barem. O sportovní aktivity také není nouze. Zahrát si zde můžete tenis, plážový volejbal, fotbal, nebo ping-pong. Více už o středisku pecka zde..


 

Tolik ke kempům, které se umístili v recenzích na 11. až 20. místě. V druhém díle Vám představíme finální desítku. Jestli chcete příště vidět svůj oblíbený kemp v našem žebříčku, tak neváhejte přihlaště se a napište i Vy recenzi. Každé hodnocení se počítá..

Recenze kempy 2014

 

dne: 7. listopadu 2014

Autor: Admin Kempy-chaty.cz

 

 

Druhou část naleznete zde

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg