TOPlist

Nové diskusní fórum

 

Ke dni 7. prosince 2014 jsme pro Vás na portálu Kempy-chaty.cz spustili fórum o ubytování, cestování a všeho kolem. Diskuse jsme kategorizovali velmi přehledně. Na svoje si určitě přijdou rodiny s dětmi, rybáři, karavanisté, houbaři, vodáci, cyklisté i aktivní turisté a milovníci přírody, kultury a památek.Pro zapájení se do diskusí se stačí jen registrovat. Registrace je zcela zdarma. Navíc jako registrovaný uživatelé získáváte nespočet výhod o kterých se dočtete také zde.

V diskusním fóru můžete žádat o rady kam jít na dovolenou, kam s karavanem, nebo si můžete podělit o svoje zkušenosti z Vašich cest a z dovolené. Jestli u nás nenaleznete příslušnou kategorii, tak si můžete vytvořit svoji vlastní..

logo kempy-chaty

Jako každá diskuse, či fórum, tak i to naše podléhá všeobecným pravidlům slušného chování. Všechny témata a následné komentáře podléhají schválení, aby jsme zabezpečili co nejvyšší úroveň pro slušné a seriózní diskutéry, který navštěvují naše fórum jako i celý portál Kempy-chaty.cz. Fórum naleznete na hlavním menu (zelené menu) pod záložkou fórum.
 

Hezké chvilky strávené na našem fóru přeje tým Kempy-chaty.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.