TOPlist

Přímé kontakty na Všechny kempy a autokempy

 

Na portálu Kempy-chaty.cz budeme pro Vás návštěvníky aktualizovat přímé kontakty na všechny kempy, střediska z České republiky a ze Slovenska jako například:

- kontaktní formulář / email (přímé spojení)
- odkaz na weby (domovská stránka)
- telefonní kontakty
- adresy

Přímé kontakty zejména odkazy na domovské stránky aktualizujeme průběžně. Veškeré přímé kontakty na kempy, tábořiště, autokempy a střediska budou aktualizované ke dni 31. leden 2015. Kontakty u všech kempů, které budou k dispozici se Vám zobrazí po přihlášení, nebo po registraci na Kempy-chaty.cz

logo kempy-chaty

 

Další výhody pro registrované uživatele Kempy-chaty.cz

Navíc jako registrovaní uživatelé získáte nespočet bezkonkurenčních výhod. Za zmínku určitě stojí možnost zapájení se do soutěží, kde můžete vyhrát dárkové poukazy na ubytování do těch nejlepších a nejnavštěvovanějších kempů z celých Čech a ze Slovenska. Mimo to jako registrovaní uživatelé získáváte slevy na zboží od naších marketingových partnerů. Aktuálně jsou k dispozici slevy na Campingové vybavení od firmy Trekshop, nebo slevy na doplňky pro karavanisty.

V průběhu roku 2015 budeme pro Vás aktualizovat i seznam firem / Eshopů, které budou poskytovat další zajímavě slevy na zboží. Mezi nimi rozhodně nebudou chybět slevy pro cyklisty, rybáře, nebo pro vodáky..

 

Seznam průběžné aktualizovaných krajů pro kempy a střediska v ČR

- Jihočeský kraj (14.12)

- Praha okolí (15.12)

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele Neo
Neo 14. Prosinec 2014 - 15:15

Dobrý den, super nápad, aspoň nebudu muset na další weby, kde kontakty nejsou po každé, co mne celkem otravuje. Všiml jsem si, že odkazy na web nejsou u všech kempů. Jak to?

Obrázek uživatele Admin
Admin 14. Prosinec 2014 - 16:15

Dobrý den, děkuji za dotaz. Momentálně jsme stihli aktualizovat jen kempy z oblasti Jihočeského kraje. Nicméně i tam se může stát, že se pod záložkou "Kontakt" nezobrazuje odkaz na web a je to právě kvůli tomu, že někteří provozovatelé kempů nemají svoje vlastní webové stránky, to znamená, že nemáme kam odkazovat.. V takových případech musí postačovat jen kontaktní formulář, který je propojený s emaily provozovatelů kempů a středisek.

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.