TOPlist

Soutěž o dárkové poukazy - Kemp Dolce

 

Milí hosté a návštěvníci portálu Kempy-chaty.cz,

Úvodem do nového roku jsme pro Vás přichystali první ze série zajímavých a jedinečných soutěží, kde můžete získat zajímavé ceny v podobě ubytování zdarma v kempech a v rekreačních střediscích. Mnohé soutěže, které u nás v průběhu roka naleznete jsou lukrativní, protože většina kempů ještě nikdy neposkytla zdarma dárkové poukazy do soutěží pro žádný z katalogů kempů v ČR.. Již v lednu jsme si dali laťku hodně vysoko. Jako první Vám představujeme jeden z nejnavštěvovanějších kempů v Krkonoších a to "Kemp Dolce", který do soutěže poskytl hned tři dárkové poukazy.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/logo_k-ch_dolce.jpg

V rámci soutěže můžete vyhrát dárkový poukaz pro dva na 7 dní a 6 nocí. Soutěž poběží od 23. prosince 2014 do 15. února 2015. Poté budou vylosování tři výherci, který budou informování emailem. Více informací naleznete v sekci pro soutěže, kterou můžete najít na hlavním menu (zelené menu) "Soutěže zde".

  • Odkaz přímo na soutěž o dárkové poukazy na ubytování v chatkách kempu Dolce naleznete zde.

Turistické chatky v kempu Dolce

 


V únoru se můžete těšit na soutěž o dárkové poukazy na ubytování do kempu Vranovská Pláž  (Jižní Morava). Mimo jiné budeme uveřejňovat i soutěže pro karavanisty, kde bude možné získat dárkové poukazy pro karavanová stání v kempech. Vzhledem k tomu, že soutěží bude mnohem víc, než jsme předpokládali, není možné o každé soutěži informovat Emailem (Newsletter), proto prosím průběžně sledujte "Novinky na Kempy-chaty.cz", nebo přímo sekci "Soutěže".

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.