TOPlist

Soutež o Trekové hole od Firmy Trekshop

 

Vážení návštěvníci turistického portálu Kempy-chaty.cz,

připravili jsme pro Vás první ze sérií soutěží o zajímavé zboží či služby od naších marketingových partnerů. Zde Vám představujeme soutěž o trekové hole značky Haven, které do soutěže poskytl přední Outdoorový Eshop Trekshop.cz.

Předmětem soutěže je zodpovězení jednoduché otázky. Indicie k otázce uveřejněné na Kempy-chaty.cz naleznete na webu Trekshop.cz. Informace o soutěži včetně možnosti zapojení se do soutěže jsou k dispozici zde:

http://www.kempy-chaty.cz/darky/soutez-o-trekove-hole-znacky-haven

Další probíhající soutěže můžete vidět přímo na portálu Kempy-chaty.cz pod záložkou "Slevy" (Viz hlavní "zelené" menu)

 

Trekové hole Trekshop

 

Již v lednu se můžete těšit na soutěž o dárkové poukazy na ubytování v kempu a areálu Dolce v Krkonoších. V dalších měsících budeme uveřejňovat soutěže o dárkové poukazy na ubytování do předních kempů a rekreačních středisek jakými jsou např. Kemp Bítov (Jižní Morava), Kemp Bezdrev (Jižní Čechy), Kemp Karolina (Západní Čechy) a další..

 

 

Komentáře

Obrázek uživatele Admin
Admin 18. Prosinec 2014 - 19:37

Dobrý den paní Kateřino, děkujeme za kompliment. Děláme, co je v naších silách.. :-). Kdyby jste nám chtěla dát zpětnou vazbu ohledně služeb a sekcí, které zde poskytujeme, byli by jsme rádi. Případně můžete napsat, co Vám zde chybí. Kempy-chaty.cz děláme pro návštěvníky, tak máte možnost napsat svůj názor.. Připomínky můžete psát do sekce "FÓRUM", které naleznete na hlavním menu (zelené menu). Zde uvidíte sekci "NÁMĚTY, PŘIPOMÍNKY, DOTAZY", tak se můžete činit. Klidně napište i když něco bude špatně. My se neurazíme. Jen tak zjistíme, co máme ještě vylepšit.. :-). Děkujeme. Admin Kempy-chaty.cz

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.